PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459569}

Seks w wielkim mieście

Sex and the City
6,4 79 789
ocen
6,4 10 1 79789
4,8 12
ocen krytyków
Seks w wielkim mieście
powrót do forum filmu Seks w wielkim mieście

film dla kobiet ?

ocenił(a) film na 4

moim zdaniem nie jest to film, który przypadnie do gustu facetom. mi się nie podobał, nie rozumiałem humoru, który tam gościł. Kobiety myślą pod pewnymi względami inaczej od mężczyzn.. może dlatego najczęściej to faceci preferują filmy typu s-f, czy wojenne, a Panie w tym czasie reflektują komedie romantyczne.. ogólnie mówiąc tak to chyba działa.. z mojego, męskiego punktu widzenia: 4/10

użytkownik usunięty
Bonk_2

może zapytam czy oglądałeś serial? jeżeli nie, to film wydaje Ci się nudny i beznadziejny. Ja najpierw obejrzałem film po obejrzeniu połowy ostatniego sezonu i mnie tez się nie podobał. Jednak gdy teraz obejrzałem większość odcinków, to dla mnie film jest boski. Jak byś obejrzał serial tak z minimum połowę, czyli 3 sezony to myśle, że całkiem inaczej spojrzał byś na film ;)

ocenił(a) film na 4

no nie widziałem serialu, fakt.. może wtedy inaczej by mi podszedł sam. tymczasem oceniając sam film, wypada on kiepsko

Bonk_2

Ja jestem facetem i mi się podobał.

ocenił(a) film na 10
michu1945

ja jestem facetem i KOCHAM SWWMza krótki <br/>

ocenił(a) film na 4
michu1945

to się pomyliłeś- nie jesteś.
<za krótki>

ocenił(a) film na 10
Bonk_2

Wybrałam się na ten film rok temu z przyjacielem do kina. Wcale a wcale nie był przekonany, ale wiedział, że jestem fanatyczką Seksu w wielkim mieście. No ale po filmie byłam wręcz zaskoczona jak bardzo mu się spodobał ;) Jak dla mnie film rewelacja 10/10.

Bonk_2

1. Jestem facetem.
2. Oglądam serial, który bardzo mi się podoba (bije na głowę 95% polskich "produkcji")
3. Dzisiaj obejrzałem film i daję mu mocne 8/10.

ocenił(a) film na 4
Bonk_2

z mojego, kobiecego, punktu widzenia również 4 gwiazdki
nie rozumiałam humoru i sposobu myślenia głównych bohaterek
nie widziałam ani jednego odcinka serialu i nie zamierzam widzieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones