PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571831}

Selekcja naturalna

Natural Selection
6,1 844
oceny
6,1 10 1 844
Selekcja naturalna
powrót do forum filmu Selekcja naturalna

Bardzo zabawne niezależne amerykańskie kino drogi - momentami poważne, momentami trochę wzruszające. Na pewno koncertowo zagrane przez duet Harris-O'Leary - naprawdę dawno nie widziałem na ekranie takiej fajnej aktorskiej chemii...Szczególnie Rachael Harris należałaby się jakaś nagrodą za rolę naiwnej, ale optymistycznej i nie poddającej się Lindy, której mimo swoich niedoskonałości widz kibicuje od początku filmu.

Stanowczo polecam. Ja się bawiłem świetnie.

ocenił(a) film na 6
Krolik_Pudding

Nie do końca podzielam twoją opinię. Wprawdzie na filmie się nie nudziłem i specjalnych dłużyzn nie było to jednak film za bardzo schematyczny i przewidywalny. Można było z dużym prawdopodobieństwem przewidzieć wiele sytuacji. Zbyt dużo było tzw zbiegów okoliczności co w mojej ocenie jest słabością dzieła bo wskazuje na pewne braki w scenariuszu lub braki w umiejętnoęci opowiadania danej historii. Mimo to mogę go polecić jeżeli będzie taka sposobność obejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Krolik_Pudding

Przywracasz mi wiarę w ludzi. Co rusz wychodzą filmy o superherosach (które, tak na marginesie, lubię), romansidła, głupkowate komedie o liceum/studiach a zarzucają temu filmowi, że jest schematyczny... Krótko - świetnie zagrana para głównych bohaterów, dawno tak nie polubiłem jakichś postaci; niemniej jeżeli ktoś szuka wyłącznie komedii to źle trafił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones