PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702438}
6,9 11 156
ocen
6,9 10 1 11156
5,0 4
oceny krytyków
Serce, Serduszko
powrót do forum filmu Serce, Serduszko

Czy ktoś może wyjaśnić w jakim celu reżyser w zakończeniu nie wybitnego, ale dobrego filmu, umieścił za długi, źle zmontowany, kiczowaty i nic nie wnoszący do fabuły teledysk rodem z wczesnych Fasolek?

ocenił(a) film na 7
baska89_2

Kolski zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ kilka osób mu to zarzucało, ale umieszczenie go tam ma związek z jego 23-letnią córką, która zginęła w sierpniu w wypadku samochodowym i po prostu zależało mu, by się tam znalazł.

speiderman

hm. Nie bardzo widzę związek. Chyba że wymuszona duża dawka słońca i optymizmu? Bo wątek z wypadkiem matki Maszy musiał powstać długo przed śmiercią córki Kolskiego.

ocenił(a) film na 8
baska89_2

ja to odebrałam jako nagranie jej przez Mirka (Dorociński), tak jak wcześniej nagrał jej taniec. Sam nuci tę piosenkę, jadąc samochodem, więc jest to całkiem spójne.
bardziej mnie zastanawia, dla kogo się elegancko ubrał (dla Korduli?) i dokąd jechał

alicechains

też mnie to zastanawia.. inna możliwość że jechał na rozmowę o pracę albo do zupełnie innej Pani Wiesi. Ale się nie dowiemy :(
dlatego najbardziej w filmach lubię epilogi ;)

ocenił(a) film na 5
baska89_2

Chyba ten kicz jest zamierzony i ma wzmagać poczucie jakiejś kruchości dziecięcego świata. W sumie mnie to jakoś dziwnie wzruszyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones