PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586584}
6,0 20 551
ocen
6,0 10 1 20551
3,4 5
ocen krytyków
Serena
powrót do forum filmu Serena

Wczoraj miałam filmowy dzień. Zaczęłam od 'Ścieżki', potem przeszłam na 'Malowany Welon', żeby wieczorem przed snem zobaczyć jakiś dramat z aktorami na topie o którym dużo się ostatnio mówiło- trafiło więc na Serenę.

Być może to wina poprzednich filmów, gdzie poprzeczka jest ustawiona na mistrzowskim poziomie, ale Serena to jakaś pomyłka. Niby piękni aktorzy, niby piękne kostiumy, piękne lasy i GENIALNA gra aktorska(Lawerence się popisała), ale fabuła była tak NUDNA i PRZEWIDYWALNA, że dosłownie- czekałam aż się skończy!
No jak tak można zmarnować taki potencjał?!?! Kurcze, film kompletnie bez ducha, bez tchu, jakby z jednej strony zbyt krótki, ale znowu nie ma tego oddechu i totalnie postawiony na komerchę. Świetny pomysł, ale bez iskry.

A wieeeeeeeelka szkoda. No i dałam 3/10- 1 za kostiumy, 2- za lasy i 3 za grę aktorską.

martynique_90

A te poprzednie, genialne filmy to niby które, jeśli wolno spytać?

cappot

po po po po-ke-mon!

martynique_90

Bardzo rzeczowo. Jak na dzieciaka.

cappot

dam dam dam da bi du dam! :)

ocenił(a) film na 8
martynique_90

"Ścieżki" nie oglądałam, ale "Malowany welon"... dużo gorszy od "Sereny". Zdecydowanie!

kamilasztal

Ja oglądałam z wyżej wymienionych tylko malowany welon i jak dla mnie to perełka wśród melodramtów.

Ruby_Angel

Pięęęęękny był! Na dniach znowu go sobie zobaczę :) Fajnie, że odwiedziłam temat.

ocenił(a) film na 2
martynique_90

Nie wiem czy przedłużanie tej męczarni na coś by się zdało, po prostu mielibyśmy dłuższy nijaki film kompletnie o niczym xp

To się nie miało prawa udać mimo plusów które wymieniłaś a co do których trudno się nie zgodzić :) jeśli kręci się film na podstawie tak fatalnego scenariusza.

Jakby autor kompletnie nie wiedział o co mu chodzi, o czym chce właściwie opowiedzieć ani po co. A wszystko zakończył jakąś upiorną intrygą z kosmosu i nieszczęśliwym zakończeniem, ponieważ studio domagało się wprowadzenia jakiejkolwiek akcji na finale i koniecznie smutnego jej zwieńczenia, no bo w końcu to dramat.

Wyszło mdłe kino wydmuszka, kompletnie bez serca i duszy.

Niech się filmowcy współcześni wreszcie nauczą, że nie najważniejsze są topowe gwiazdy i wpuszczane w obraz miliony... tylko dobry scenariusz, ciekawe postacie i wciągająca historia. Tyle. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 8
martynique_90

Ewidentnie za dużo filmów oglądasz i żyjesz w świecie iluzji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones