PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 215 432
oceny
6,6 10 1 215432
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Wczoraj miałam okazje zobaczyć shreka trzeciego i muszę powiedzieć że takich kolejek w kinie (a byliśmy na seansie o 21:15) już dawno nie widziałam! Film rewelacyjny, może fabuła troszkę naciągana ale teksty super :) Chętnie bym zobaczyła jeszcze raz. Nie było osoby, która by wyszła bez uśmiechu na twarzy ;) Polecam z całego serca, nie rozczarujecie się!

wesolutka_2

Zgadzam się z koleżanką :) Przed seansem byłem pełny obaw, bo słyszałem sporo niepochlebnych opinii, ale moim zdaniem film jest naprawdę niezły. Wprawdzie nie jest świeży i oryginalny, ale czy ktoś się tego spodziewa od trzeciej części filmu?? :D Za to w Shreku Trzecim znajdziemy mnóstwo naprawdę świetnych i zabawnych scen oraz tekstów, które trzymają poziom z poprzednich części. Polskie tłumaczenie i dubbing jak zwykle są na równie wysokim poziomie. Ponadto zauważyłem, że od strony wizualnej film prezentuje się dużo lepiej od poprzedników (choć po części to pewnie zasługa cyfrowej projekcji, na której byłem).

Ogólnie gorąco POLECAM, nie słuchajcie malkontentów, tylko idźcie obejrzeć, na pewno będzie się dobrze bawili :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones