PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125973}

Shrek Trzeci

Shrek the Third
6,6 215 432
oceny
6,6 10 1 215432
6,0 24
oceny krytyków
Shrek Trzeci
powrót do forum filmu Shrek Trzeci

Moja 3-letnia coreczka uwielbia tego zielonego stwora i ciagle doprasza sie aby jej go wlaczac. Moja znajoma zganila mnie za to twierdzac, ze to nie jest film dla dzieci. Dla kogo wiec zostal wyprodukowany sie pytam? Ja nie mam nic przeciwko bo to i tak bajka najlagodniejsza z mozliwych. A co powiedziec o slawetnych, walczacych i likwidujacych przeciwnikow Pokemonach? Ja sama uwielbiam Shreka a zwlaszcza polski dubbing, ktory jest najskromniej powiedziawszy rewelacyjny.

MaMcia

Może znajoma doszukała się tam jakis gorszących treści? albo może w tym radio na "M" zakazli ogladania takich filmów?

Film sam w sobie jest świetny dubbing rewelacja! Jedynym problemem jest to, że 3-letnie dziecko moze nie zrozumieć wszystkich dowcipów kryjących sie w dialogach...

Pozdrawiam,
JFK

krzyzynski

Jak dla mnie film nie jest dla dzieci bo go nie zrozumieją . Jak go obejrzą nic się nie stanie ale co za frajda z oglądania Shreka gdy się nie rozumie tekstów ;)

ocenił(a) film na 8
Grievous

Czytałam gdzieś, że filmy ze złożoną fabułą potrafią zrozumieć dzieciaki dopiero od 7 roku życia, więc bym bardziej radziła krecika czy coś.

Night_Shojo

a co wy mówicie znam dzieci, które maja 3-4 lat i uwielbiają Shreka, nie tylko za dowcipy ale i za fabułę! Księżniczka, smok, szczęśliwe zakończenie, ładne animacje, ciekawa fabuła.... Co w tym złego, żeby maluchy to oglądnęły??

ocenił(a) film na 1
Night_Shojo

Chych? Dziwne. Ja jak miałem 3-4 lata oglądałem często filmy Disneya [gdzie fabuła jest jakby nie patrzeć złożona] i jakoś z pojęciem treści nie miałem problemów.
Czego tu zresztą dzieci nie mają zrozumieć? Fabuła pierwszego Shreka jest akurat bardzo prosta.

ocenił(a) film na 1
MaMcia

Nie masz o co się martwić.
Przyznaje -> są pewne filmy animowane których dzieci nie powinny oglądać gdyż poprostu nie są do nich kierowane i pełne są wulgarnych bądź zbreźnych żartów które mogą na dziecku źle odbić.
Ale Shrek jest akurat dla nich całkiem dobry. Jest tam pare prymitywnych dowcipów toaletowych ale po za tym nie widzę w Shrekowym humorze nic odpowiedniego. Fakt : Film został zrobiony z myślą o widzu dorosłym, ale czy film dla dorosłych musi się odrazu równać treścią nie odpowiednim dla dzieci? Jest tam sporo podekstów ale jak już są to wątpię by dzieci na nie wzróciły uwagę no i nie ma tam nic gorszącego. Co szkodzi że dzieci nic z tego nie zrozumieją? Dla dzieci jest ważny śmieszny gadający osiołek robiągy głupie minny. Bawi je to i to chyba powinno im wystarczyć.
Znam całą masę dzieciaków znajomych co po 2-4 lata mają a olgądają ten film i jakoś ich to nie spaczyło.

Tak czy siak - w tym że dziecku Shreka puszczasz nic złego nie ma. Powiem więcej -> Shrek to jeden z najfaniejszych filmów animowanych ostatnich lat i jest świetny dla dzieciaków które chcą się pośmiać! Znajomi pewnie sami nie oglądali tylko widzieli urywek w telewizji i nasłuchali się głupot...Tak bywa!

MaMcia

Jak dla mnie ten film jest zupełnie dla dzieci...Nie ma w nim(a to chyba ważne) żadnych nieprzyzwoitych sce ani także krwi....jest to po prostu super komedia nie tylko dla dzieci....;)

MaMcia

Przepraszam...nak to "moja znajoma mnie zganiła"...a to jej dziecko do diabła...?..gdyby do mnie wyburzyla z takim czymś....już przestałaby być moją znajomą...masz SWÓJ rozum

MaMcia

no powiem tak, na pewno nie jest to ,,Rick and Morty" ale nie powinienen być oglądany przez dzieci które mają mniej niż 12 lat bo zwyczajnie nie zrozumieją podtekstowych żarcików o tematyce sexu itp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones