PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=634891}

Siła perswazji

Compliance
5,8 4 447
ocen
5,8 10 1 4447
6,7 3
oceny krytyków
Siła perswazji
powrót do forum filmu Siła perswazji

niestety ale zdradza on całą fabułę filmu! Ja po przeczytaniu już wiedziałam co będzie w filmie, a
szkoda bo wolałabym sama dojść do momentu kiedy wydaje się, że to nie detektyw, a jakiś
zachwiany emocjonalnie żartowniś robi sobie jaja! Szkoda, wielka szkoda. Mam nadzieję, że opis
zostanie zmieniony bo dla mnie jest on równoznaczny ze spoilerem i zabija całą (może w
przypadku tego filmu nie "radość" ale...) satysfakcję z filmu.

glam_girl

popieram! co za głupek podał w opisie kluczową informację dot fabuły?! brak słów.

ocenił(a) film na 7
Carin

tylko głupek mógł myśleć, że to zadzwonił policjant...film pokazuje właśnie głupotę/naiwność ludzi

ocenił(a) film na 7
glam_girl

Przecież i tak już dosłownie po paru minutach rozmowy jest oczywiste, że to nie prawdziwy policjant, więc nie widzę w tym żadnego spoilera.

ocenił(a) film na 1
Albertus

hehehe szkoda, że tam nie było choć jednego gościa dla którego też by to było oczywiste.

ocenił(a) film na 6
Blacksoul_filmweb

Zajarzyl dopiero ten ostatni facet, który miał pilnowac domniemanej zlodziejki, że to nie policjant

Albertus

Dokładnie od razu widać że to ściema a nie żadna policja ..ktora policja tak postępuje i ktora ma takie metody

glam_girl

Zdecydowanie popieram żądanie zmiany opisu filmu !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones