PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803647}

Sierra Burgess jest przegrywem

Sierra Burgess Is a Loser
5,6 36 011
ocen
5,6 10 1 36011
5,0 3
oceny krytyków
Sierra Burgess jest przegrywem
powrót do forum filmu Sierra Burgess jest przegrywem

Meh ..

ocenił(a) film na 4

Kolejny cudowny film z pod ręki reżyserów netflixowych ..
Pewna niezbyt urodziwa i nieśmiała(a może jednak nie aż tak) dziewczyna spotyka na swojej drodze(esemesowej) księcia z bajki i wszystko by było cacy , gdyby nie to , że po 1. Jest on kapitanem drużyny sportowej, czy nie ma innych osób naprzyklad bramakarza,rezerwowego ? Czy to zawsze musi być ten the best of all KAPITAN?!
2. Jest niesamowicie przystojny z sześciopakiem na klacie .. bo przecież nie ma zwyklych chłopców i dziewczynek ,każdy jest Davidem Beckhamem i modelką victori secret ..
Naprawdę myślałam po obejrzeniu zapowiedzi ,że będzie to miły romantyczny film , ale w połowie te dziwne akcje i nierealne sytuacje zepsuły wszystko.. rozumiem,że film to film ,nie musi być odzwierciedleniem typowego życia ale to już była przesada.
I może okej może taka miłość istnieje ale bądźmy realistami...

martyna_zdrojewska

Twoja wypowiedź naprawdę nieźle mnie rozbawiła xD
Masz wielką rację w amerykańskich filmach o nastolatkach nie ma innych ludzi niż przystojni kapitanowie drużyny sportowej z ciałem napakowanego dwudziestokilkulatka i seksownej cheerleaderki, która życie seksualne ma lepsze niż niejedna kobieta przed trzydziestką. A poza tym powielają też inne schematy ładna= głupia, brzydka=mądra. Ale cóż te filmy mają tylko bawić, nic innego od nich się nie wymaga...
Z drugiej strony to bardzo ciekawe jak inne życie mają licealiści w Polsce...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones