PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014637}
5,4 6 308
ocen
5,4 10 1 6308
Skok w przestworzach
powrót do forum filmu Skok w przestworzach

Straszna lipa ....

ocenił(a) film na 1

Szkoda pana Reno, coś u niego wyraźnie szwankuje skoro bierze udział (i to nie pierwszy raz) w takiej tragedii. Agentka Gugu z tym jej wiecznym zdziwienio-wytrzeszczem oczu po prostu tragedia, K. Hart nudny jak flaki z olejem olejem itd ... Aha i moje ulubione (kiedy oglądam film ze złotem w tle). 500 mln$ w złocie, zaokrąglona cena 1 kg to 62,5tys. $, czyli 8000 kg i uwaga !!! 1m³ złota WAŻY 19280 kg, 1tona złota to 0,05 m³ razy 8 (ton) = 0,4 m³. I teraz patrzymy na "kupkę" złota w samolocie, stojącą na europalecie o wymiarach 120 cm x 80 cm i wysoką na circa 80 cm też. Po przeliczeniu mamy 0,768 m³ ... Dla Tych co nie wiedzą: dopuszczalna ładowność europalety to 4 tony, a jak więcej to się rozpierd.....li, a tutaj co najmniej 16 ton. Niskobudżetowe, nudne, z tandetnymi efektami i po prostu słabym aktorstwem. Jedyny Lift tutaj, to ukradzenie mi 1:46:00 mojego życia na ten badziew.

ocenił(a) film na 1
wojtek1a

Uzupełnienie, żeby być dokładnym to przybliżona waga złota na palecie to 15,36 ton hehehe

ocenił(a) film na 5
wojtek1a

Wszystko pięknie tylko nigdzie nie jest powiedziane ze to jest EURO paleta. Być może jest to jakaś specjalna, mega wzmocniona paleta zdolna udźwignąć taki ciężar. Nie wydaje się to akurat nieprawdopodobne. Stworzyć paletę wytrzymalszą niż 4 tony to nie brzmi jak kosmiczna technologia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones