PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507364}
6,0 78 872
oceny
6,0 10 1 78872
5,0 13
ocen krytyków
Skrzydlate świnie
powrót do forum filmu Skrzydlate świnie

to też dla was kiboli honor klubowy,bo nie rozumiem jak kilku dresiarzy niedorobionych może pobić 10 letnich gówniarzy i co pokazaliście takim zachowaniem?Nie jestem fanem Arki Gdynia,ale to tylko przykład,że kibole nie wiedzą co to honor,bo jak to dla was był to wyczyn stulecia to ja się wstydze za takie zachowanie i to świadczy zle o prawdziwych kibicach,którzy oglądają spokojnie mecze,a nie wyrywają krzesła i rzucają się na wzajem.Więc to też był dla was honor?A film bardzo dobry,nie popieram takiego zachowania i nie lubię środowiska kiboli,ale jako film fajnie się oglądało.

Lecz się człowieku, nikt nigdy nie pobił żadnych dzieci z Arki. Przestań bezgranicznie wierzyć w to co napiszą na onecie, czy powiedzą w TVN-ie. I skąd słyszałeś, że ktoś mówi o tym, jak o wyczynie stulecia? To pytanie retoryczne, bo wiem, że sam to sobie wymyśliłeś.

użytkownik usunięty
wojtek514

Więc dla ciebie takie zachowanie to pewnie honor klubowy i akt odwagi,że pobiło się dziaciaki były takie wiadomości kiedyś na TVnie,a także podano fakt,że Starucha znowu skazano za handel heroiną itp,bo jakby chodziło o maryhę to srał pies,ale handel narkotykami i powiązania gangsterskie Starucha to też honor klubowy.

Robisz z siebie coraz większego idiotę. Ty nawet nie masz pojęcia co to jest honor, więc nie wypowiadaj się na ten temat. Powtarzam jeszcze raz, nikt nie pobił żadnych młodych piłkarzy Arki.
Co do Starucha, za takie słowa w normalnym państwie (w którym nie żyjemy) zostałbyś pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Starucha za nic nie skazano, a tym bardziej "znowu".

użytkownik usunięty
wojtek514

Ha ja sram na twojego Starucha i twój honor klubowy dla mnie bijatyki i wyrywanie krzeseł i krzyczenie obrazliwych haseł w stronę drużyny przeciwnej to nie honor to zwykła głupota i prostactwo typowe dla tępego dresiarstwa i słuchaczy filmy pewnie nosisz bluzę JP i chclasz wódę to prawdziwe oblicze kiboli takich jak ty,bo trzeba odróżnić kibicowanie od kibolstwa.

Brawo wspaniałe argumenty, jesteś super :) Staruch nie jest mój, a o honorze nie mówiłem klubowym, a jakimkolwiek. Do reszty chamskich obelg nawet się nie odniosę, mógłbym napisać coś podobnego o tobie, ale nie warto zniżać się do twojego poziomu, pewnie pokonasz mnie doświadczeniem.

Co do tekstu wklejonego poniżej. Nie widzę tam informacji, żeby został skazany za handel heroiną. Nos ci rośnie coraz bardziej :)

użytkownik usunięty
wojtek514

Jeśli Staruch to twój idol to ja dziękuję więcej pisać z tobą nie będę ja mam inne autorytery na których się wychowujeTo ty nie masz honoru skoro bronisz gangstera.

W którym miejscu napisałem, że Staruch to mój idol? Nie kłam tyle, bo niedługo nosem o monitor zahaczysz. Nie bronię gangstera, tylko prawdy, a ty podajesz nieprawdziwie informacje, więc ja je prostuje. Fajnie, że już pisać dalej nie będziesz, bo twoje słowa są nic niewarte.

użytkownik usunięty
wojtek514

Zarzut dokonania rozboju przedstawiła nieformalnemu szefowi kibiców Legii, Piotrowi S., pseud. "Staruch" Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście - dowiedział się portal tvn24.pl. Podejrzany miał napaść i pobić kibica Polonii. Mężczyzna nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień. Grozi mu 12 lat więzienia. Sąd zdecydował o trzech miesiącach aresztu.

Oskarżyciele z Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście - Północ złożyli do sądu wniosek o areszt. Zdecydowali się na ten krok, gdyż Piotr S. kłamał w sprawie miejsca, w którym mieszka. Policjanci sprawdzili, że pod adresem, który "Staruch" podał jako stałe miejsce pobytu, bywa bardzo rzadko i mieszka zupełnie gdzie indziej. To doprowadziło prokuratorów do wniosku, że zastosowanie wobec niego dozoru policyjnego mogłoby się skończyć ukrywaniem się przed policją i prokuraturą.

Po godzinie 16.30 sąd wydał decyzję o trzech miesiącach aresztu dla "Starucha".

Policja: pod Kopcem zatrzymaliśmy "Starucha"
Karetki, kilkadziesi...
czytaj dalej »
Pobił kibica Polonii

Według policji Piotr S. wraz z dwoma nieznanymi mężczyznami pobił kibica konkurencyjnej, warszawskiej Polonii. "Staruch" kopał leżącego mężczyznę, po czym zabrał mu torbę z ubraniami i osobistymi przedmiotami. Jak ustaliły policja i prokuratura motywem tego rozboju nie były kłótnie klubowe. Podejrzany odmawia składania wyjaśnień.

"Staruch" oskarżony za uderzenie legionisty
Akt oskarżenia przec...
czytaj dalej »
Poniedziałkowe zatrzymanie

"Starucha" zatrzymano po uroczystości 67. rocznicy "Godziny W" na Kopcu Powstania Warszawskiego. Wcześniej do funkcjonariuszy zgłosił się młody mężczyzna. Z jego relacji wynikało, że został pobity na Starym Mieście właśnie przez "Starucha".

Samo zatrzymanie podejrzanego przebiegło ze sporymi problemami. Uczestniczyło w nim kilkadziesiąt radiowozów, a Piotra S. otaczał wtedy tłum kolegów. Kiedy policjanci próbowali go zatrzymać, doszło do przepychanek. Jak twierdzi policja jeden z funkcjonariuszy został trafiony kamieniem w głowę i odwieziony do szpitala.

Atak na piłkarza

W końcu maja warszawska prokuratura przesłała do sądu akt oskarżenia przeciwko "Staruchowi" w związku z innym zdarzeniem. Po jednym z meczów "Staruch" uderzył w twarz piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka. Sprawa jest w toku i grozi mu za to do roku więzienia. Piotr S. nie przyznał się do winy również w tej sprawie.

Pobity legionista: "Staruch" mnie przeprosił
Pobity przez kibica ...
czytaj dalej »
Burda w Bydgoszczy

Pod koniec maja warszawska prokuratura przesłała do sądu akt oskarżenia przeciwko "Staruchowi" w związku z innym zdarzeniem. Po jednym z meczów "Staruch" uderzył w twarz piłkarza Legii Jakuba Rzeźniczaka. Grozi mu za to do roku więzienia.

Ta sprawa dotyczy wypadków z początku kwietnia, gdy po porażce Legii z Ruchem Chorzów kibice stołecznego zespołu zwymyślali i opluli schodzących do szatni piłkarzy warszawskiej drużyny. Zareagował na to Rzeźniczak, który ostro im odpowiedział. Gdy piłkarze wyszli ponownie na murawę na pomeczowy trening, Rzeźniczaka uderzył w twarz prowadzący doping kibiców "Staruch". Zdarzenie zarejestrowała kamera, a nagranie opublikowano w internecie, pokazały je także media.

Policja informowała, że Piotr S. nie przyznał się w tej sprawie do winy. Władze stołecznego klubu zdecydowały już wcześniej o przywróceniu orzeczonego wobec S. dwuletniego klubowego zakazu stadionowego. "Osoba, która dopuściła się tego karygodnego przewinienia, dostała od klubu kredyt zaufania. Został on niestety nadużyty i nie mogliśmy podjąć innej decyzji" - wyjaśniał prezes Legii.

"Staruch" został również zatrzymany przez policję w czasie akcji przeciwko chuliganom, którzy brali udział w zamieszkach - 3 maja - na stadionie Zawiszy w Bydgoszczy, po finałowym meczu Pucharu Polski, w którym Legia grała z Lechem Poznań. W związku z tą sprawą S. usłyszał zarzut wtargnięcia na murawę i ma dozór policyjny

Natomiast w 2009 roku został skazany za obraźliwe okrzyki, jakie wznosił po śmierci jednego z założycieli ITI, Jana Wejcherta.

ocenił(a) film na 5

Generalnie... takich neandertali jak kibole powinno sie w klatkach trzymac i niech sie na drzewie bujają. A do więzenia dla ludzi ich nie dawać, bo to sa młoty i tyle. Fryzura - najmodniejsza - typu łysa glaca i beton za oczami. Rewelacja. Popracowałby jeden z drugim w hospicjum i kible posprzątał to może by objawienia dostał, a tak państwo tego motłochu nie wychowuje i jeszcze im cyfre plus w wiezienaich zaklada.

użytkownik usunięty
martapn

I do tego niszczą coś na co mówią honor,bo dla mnie bijatyka i bicie kibiców przeciwnej drużyny to nie honor,a kibol to przykład polskiego dresa co słucha firmy i w życiu nie przeczytal,ani jednej książki tylko te które pani od polskiego im kazała.

martapn

Ojej jacy ci kibole som zli, nie wykrztalceni, lysi, hamscy, nie tolerancyjni. I nafet po polskiemu pisac nie umiom! i w chospicjium hamy nie pracujom :( Bez czelni! ksionzek nie czytajom i firmy sluchajom -no co za prostactfo!

wojtek514

Są kibice i chuligani, Ci drudzy nie powinni być wpuszczani na stadiony, bo to co robią to jest jakieś nieporozumienie. Niech idą się "ustawić" do lasu i się wzajemnie wyżynają, proszę bardzo, ale niech nie demolują stadionów budowanych za nasze pieniądze.

Oj dzieciaku, dzieciaku... Wiesz co to honor? Nie, nie wiesz. A wiesz dlaczego się biją? Dla rywalizacji. Wojownicy na ustawkach, gdzie nie jeden pseudo "fighter mma" spi3rdoliłby z takiej walki. Kto mówi, że gdy kibice biją się z przeciwną drużyną, to jest honor? Chłopie, idź poruchaj sobie, pokrzycz w lesie, zamiast pi3rdolić głupoty. Nie chce mi się czytać Twoich postów, ponieważ po pierwszym widzę, że władasz chorą mentalnością. Jeśli masz jakieś pytania, to napisz, ja Tobie odpowiem. A co do bredni z portali internetowych, to łap link: http://s4.ifotos.pl/img/Aferapng_rxqprrq.png

użytkownik usunięty
Danielultras1

ja pier*** taką rywalizację i kulturę dla mnie kibol to tępy dres pokroju Starucha niewykształcone,wsiowe dresiarstwo słuchające firmy mówiące o jeb** policijii i tylko co robiliby cały tydzień to chlali wódę i ćpali.Ja jestem kibicem i ogladam mecze na stadionach i w telewizji nie uczestniczę w bójkach i nigdy nikogo nie pobiłem dla rywalizacji jak kroś mnie sprowokuje i zmusi do bójki wtedy się nawalam,a jak chce sobie podnieść ciśnienie to ponapierd**** sobie w gta,a nie będę walił po gębie ludzi,których nie znam i nic mi nie zrobili

Gówniarzu, nie pyskuj, bo to nie jest żadne miejsce od tego. Akurat Staruch jest wykształcony, jeśli chciałbyś wiedzieć. Z dupy masz informacje, gówno wiesz, gówno widziałeś. Ustawka to sport, w którym uczestniczą wojownicy. np. 10 na 10, 3 min rywalizacji sztuk walki i koniec. Po walkach bywa, że przeciwnicy podają sobie ręce i dziękują za walkę. Ty wypi3rdalaj do szkoły, bo nie masz nic do gadania. Jestem jednym z nich i jestem na 3 roku studiów. I jak to możliwe? A "firma" i dzieci noszące bluzy z napisani JP to noszą "twoi" rówieśnicy w szkole, nikt z kiboli. Ogarnij się chłopie i spójrz na rzeczywistość, bo internet dużo ci nie powie. Lecz kompleksy, chłopczyku, bo w twojej wypowiedzi można wywnioskować, że masz problemy z osobowością. Zabukuj psychiatrę, on przepisze ci tabletki i doradzi terapię. Tyle z mojej strony, "kibicu" internetowy.

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

ilu ludzi juz zabiles albo dzgnales 'kosa'? tak z ciekawosci

DonVitoCorleone

Jeśli chciałbyś wiedzieć, to kibole nie używają sprzętu, czyli noży, siekier, pał, można wiele pisać. Kibol bije się na gołe pięści. Jest specjalny pakt antysprzętowy między kibicami, choć nie każda ekipa go przestrzega. Z nożami latają takie ekipy jak: Wisła, Cracovia, Śląsk, Lechia itd. Nikt ich nie szanuje w kibolskim światku i nie mienią się oni kibolami, tylko tchórzami. A teraz won do szkoły, bo wyżywanie się w internecie nie czyni z ciebie bohatera. Kimś to możesz być jedynie swoim mniemaniu. Dostałeś wpi3rdol od kibola i skandujesz "małpy" ? Nie masz głosu, tyle. Ustawki były, są i będą. I tak, wojownicy, bo gdybyś "ty" się tam znalazł, to pierwszy byś spi3rdalał - tyle. (uśmiech) ;-)

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

a i jeszcze 'sztuki walki' meuehehehehe

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

ok dzieki za odp. teraz 2 pytanie: ta malpa w awatarze to ty czy jakis mudzyn z getta? tez z ciekawosci

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

'wojownicy' buahahahahaa

Danielultras1

"Wojownicy na ustawkach" ...

ocenił(a) film na 6

Lechistów trzeba tępić od najmłodszych lat.

CottonCrush

Wszystkich chuliganów trzeba by wyrżnąć, żeby móc spokojnie zabrać dziecko na stadion. W realnym świecie równoznaczne z dożywotnim zakazem stadionowym:)

To tak samo jak zapytać czy dla ciebie dumą i honorem było zdradzanie podczas wojny Żydów przez Polaków? Potem Żydzi zostali zabijani. No ale ty oczywiście uzupełniaj swoje informacje dalej na podstawie TVN, Gazety Wyborczej itp.

Aleście tą wzniosłą dyskusją zachęcili do oglądania filmu... nie ma co ;(

ocenił(a) film na 3

te malpy nalezy zamykac w klatkach niech sie powyrzynaja

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

Widać,że Starauch i walki MMA to dla takich kiboli jak Danielultras1 bożyszcza i góra,a jak Staruch jest wykształcony to ja nie chce żyć na tej planecie.Pewnie jezdzi na mecze i wyrywa krzesła bije starszych,dre jape na całe gardło i ma swój honor w biciu mniejszych od siebie.Ja pierd*** ich kluby i ich honor jesli wiedzą co to znaczy,bo ich honorem to ja się podcieram pierd*** kibole pokazali co potrafią na 11 listopada w święto niepodległości sram na ich i na wszystkie kluby,w których występują poza moim własnym oczywiście.

ocenił(a) film na 5

Najlepsze jest to, że o "kibolstwie" w gigantycznych podobno rozmiarach (ewidentny wpływ TVN-u i GW - aż żal komentować) piszą ludzie, którzy zapewne nigdy nie byli na żadnym meczu.
PS. Zaraz pewno mnie wyzwiecie, jako ta bardziej inteligentna część ludzkości, chciałbym tylko nadmienić, że nie chodzę na mecze od jakichś 5 lat. Po prostu zmieniłem priorytety. Ale te bzdury, które są wygadywane aż bolą. Kreuje się taki wizerunek, że każdy kibic to przestępca. Dziwne, bo u nas wielokrotnie przychodziły całe rodziny. Ciekawe czy te dzieci w wózkach to też przestępcy.
Polecam więcej autonomicznego myślenia, a mniej telewizji i GW.
Pozdrawiam!

zdrojek

Wystarczy, że cały sektor krzyczy "Sędzia, Ty ch...u" i już w świetle prawa są przestępcami:) Ale nie chodzi o to czy są przestępcami czy nie, chodzi o to żeby doping na stadionach był prowadzony kulturalnie, bez wyzwisk, nienawiści i czasem przemocy. Takie małe marzenie.

ocenił(a) film na 5

A o wydarzeniach z 11 listopada wypadałoby poczytać gdzie indziej niż tylko w mediach, które trzymają z Krytyką Polityczną. To, że ludzie pokroju niektórych polityków z lewej strony sceny i duża część feministek zaprosiły na NASZE święto niemieckie, lewackie bojówki to już nikogo nie interesuje.
Gorsze jest to, że polscy "kibole" zaczęli bić Niemców, którzy litościwie zakłócili im obchody ich własnego święta.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
zdrojek

Jeżeli o 11 listopada mowa, to ciekawe dlaczego w klubie Krytyki Politycznej - Nowy, wspaniały świat znaleziono mnóstwo pałek i kastetów, po tym jak Krytyka Polityczna udzieliła "schronienia" niemieckim lewakom.
Pozdrawiam.

zdrojek

Tym "inteligentnym" ludziom nie wbijesz do głowy. Mają swoją rację, którą łatwo można podważyć, lecz ich racja stoi na mniemaniu, jeśli nawet przedstawi się im fakty.

ocenił(a) film na 3
zdrojek

podobno to akurat lewactwo sprowokowalo, przynajmniej w czesci. pytanie co tam robily szwaby na Naszym Marszu?? kibol i inny blazen idzie sie pobic, okazja nie ma znaczenia. wiec narodowiec =/=kibol dres lysy, wbrew temu co mowia pedaly z gw.

użytkownik usunięty
zdrojek

Kibole to nie kibice.To hołota.Prawdziwi kibice kibicuja swojej drużynie mając szacunek dla swoich przeciwników bez których nie byłoby meczu,a nie szukać okazji do bijatyki.Jak chcą sie bić niech zapiszą się na boks,a nie hołota głównie gimnzazjalna wyjdzie zamaskowana w maskach i pokazuje jacy to kozacy.Dla mnie to bydło i skończeni nieudacznicy życiowi.

Czy "ty" chory jesteś człowieku? Jaki kibol bije młodszych, mniejszych od siebie? Kibol nie, ale szczurki stadionowe, które przyjdą i rozładują emocje i tyle. W szkole nie uczyli, że jest coś takiego jak "podział" i nie bierze się wszystkich do jednego wora? Bij ą się tylko osoby zainteresowane, więc skąd te wnioski? "pewnie jezdzi na mecze i wyrywa krzesla bije starszych" Ahahahahaha. Szkoda, że większość tego nie czyta, bo się ośmieszyłeś chłopczyku. Staruch rozkręca głośny, melodyjny doping, gdzie wuchta ludzi go popiera, nawet Ci ludzie, o których piszesz "starszych" - tacy po 50-tce. Sam byłem świadkiem, kiedy rodziny z sektora rodzinnego przyszły do Starucha i podziękowały mu za ten wkład i oprawy, w które wkłada wiele by stworzyć choreografię. Naoglądał się jednego filmu, reżyser pajac też nie rozumie wyrazu "honor" w kibicowstwie. Tak jak nasi przodkowie walczyli o Polskę, o biało-czerwone barwy, tak kibice walczą o swój klub, o swoje barwy. Jeśli ktoś napluje "ci" w ryj, to mówisz, że deszcz pada? Heh, zapewne tak. Koniec tematu.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Nie porównuj ludzi walczących za ojczyznę to bandy dresiarstwa i kiboli,bo tym stwierdzeniem obraziłeś moją inteligencję i uznaje cię za osobę nie godną by dalej z tobą rozmawiać.W dawnych czasach takie porównania ,byłyby nie do pomyślenia i byłby to skandal porównując bandytów stadionowych do powstańców.Wstyd i ty nie masz prawa od tej pory zwać się Polakiem idz do swego Starucha powyzywajcie policje i porzucajcie krzesłami bo do tego jesteście tylko zdolni kibole,którzy nawet nie zaliczyliby by gimnzajum kładę na was lachę frajerstwo pospolite bez wykształcenia i ambicji,a do roboty utrzymywać rodziny,a nie bić żóny dlatego,że jest mecz w telewizji.

ocenił(a) film na 3

marne czasy, marni ludzie

użytkownik usunięty
DonVitoCorleone

Dokładnie.

To przykład, nie porównanie, chłopczyku. Spójrz jeszcze raz na to co napisałeś, wyjdź na ulicę, poznaj chłopaków i wróć, przeproś. Punkt widzenia zależy od punktu widzenia. Tak, bijemy swoje żony, rzeczywiście. Co jeszcze robimy, uświadom nas? ;-)

użytkownik usunięty
Danielultras1

Punkt widzenia?Polscy kibole pokazali co potrafią przed meczem z Rosją wywołali bijatykę i burde,ale to są zwykłe kibole niedoj*******Ja szanuje kibiców.Ale kibolom mówię stanowcze nie.

Tak, patrioto. Pozwól pluć innym nam w twarz, ponieważ trzeba się łączyć, a nie dzielić. Marszcz rosyjskich kibiców z okazji ich święta odbył się w Polsce i premier na to pozwolił, nosząc koszulki z sierpem i młotem. Wiesz co to znaczy? Znasz historię? To poniżenie rodaków. Poczytaj w internecie jak ludzie starsi patrioci dziękują kibolom, że są przeciwni całej polityce.

"Czy kolejnym etapem naszego upodlenia będzie zgoda na przemarsz niemieckich neonazistów ze swastykami? I czy znowu jedynymi, którzy będą mieli odwagę powiedzieć nie i stanąć w obronie polskiego honoru, będą kibice?"

oraz:

‎"Rok 1998, mundial we Francji. W Marsylii Anglia gra z Tunezją. Kilka tysięcy Anglików przemaszerowuje przez arabskę dzielnicę prowokując miejscowych m. in. flagami z hasłem White Power. Dochodzi do zamieszek. Wszyscy są oburzeni na Anglików. FIFA poważnie rozważa usunięcie reprezentacji Anglii z turnieju (cóż winni piłkarze? Do usunięcia jednak nie dochodzi). Rok 2012, euro w Polsce. W Warszawie Rosja gra z Polską. Kilka tysięcy Rosjan przemaszerowuje przez stolicę prowokując miejscowych flagami ZSRR i symbolami rosyjskiego zniewolenia Polski. Dochodzi do zamieszek. Wszyscy są oburzeni na Polaków..."

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

serio tam byly flagi/koszulki z sierpem i mlotem i zsrr? heh a media jak zwykle gluche slepe

ocenił(a) film na 5
DonVitoCorleone

http://i.iplsc.com/-/0001NOJGAL6547LI-C303.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/538089_395840593784681_1254 166753_n.jpg

itp. itd.

ocenił(a) film na 3
Cielo89

to niech sie nie dziwia

Więc teraz chłopczyku powinieneś wiedzieć, że nic bez powodu się nie dzieje, nikt w mordę za darmo nie dostaje.

ocenił(a) film na 3

i jeszcze na samym meczu rozwiesili ( swoja droga nielegalnie) flage pozarskiego http://pl.wikipedia.org/wiki/Dymitr_Po%C5%BCarski

DonVitoCorleone

Tak, było wiary z takimi koszulkami. Media ślepe nie są, uwierz mi. Pewnych rzeczy nie można pokazać, a tym bardziej prawdy. Większa oglądalność = większe pieniądze, a gorącym tematem na topie oczywiście są kibole.

ocenił(a) film na 3
Danielultras1

pewnie tak, a taka ogladalnosc jak i krytyka.lub nawet ta druga wieksza. poprawnosc polityczna jest prawidlowa i taka 'moralna' ale dotyczy oczywiscie tylko nas (jak zwykle). nie popieram agresji ale nie mozna sie dac oglupiac

DonVitoCorleone

Wiesz, ale dywagując to ci ludzie, którzy łykają te kłamstewka obecnie nigdy nie narzekali na kiboli, a gdy zaczęła się medialna nagonka rządowa premiera Tuska w walce z kibolami, to "ci" ludzie są najlepszymi ekspertami. Patrz wyżej na tych typów. Wiedzą najlepiej z telewizji, a w życiu nie spotkali się z takim incydentem. Ludzie też są chorzy. Wszędzie są wojny, w świecie, w Iraku giną ludzie - nikt tym się nie przejmuje - mówią: to ich polityka. Lepiej wejść na internet i wyżyć się na kibolach, bo aktualnie to oni sieją największe zagrożenie bijąc się między sobą, nie osoby postronne. Pięść to bardziej drastyczna narzędzie od broni, którą noszą za pasem gangsterzy. Biją się oni, bo lubią. Ustawią się 20 na 20 w lesie, 3 min walki i po sprawie. Nie chodzi im pieniądze, ropę, poparcie polityczne, karierę, wymarłe gatunki, władzę. Sprawa męskości, czyli rywalizacji. U niektórych chyba jej brakuje. ;-) Leją się wszędzie - na ulicach latają typy z kosami, a nie są nawet związani ze stadionem. Tutaj bym się martwił, bo to naprawdę jest zagrożenie dla życia. Pijane bydło się upije i szaleje. Kibol nie pije - kibol jest aktywny fizycznie. Ale co ja piszę - KIBOLE winni wszystkiemu. Zabrałem kumpla na mecz. Gość ma poważanie społeczne i dobrą płatną pracę. Rok 2010, Łódź. Wysiadamy z autokarów i idziemy w marsu pod stadion. Nagle coś się nie podoba policji - zaczyna się prowokacja z ich strony. Kumpel wyciągnął kamerę, żeby nagrać zajście - za to został poczęstowany gazem w oczy i wylądował w szpitalu. Ale jakże, kibole są winni wszystkiemu. Policja - prawo i sprawiedliwość, czyli policjanci bronią swojego członka zespołu w sądzie, kibice swojego. Oczywiście, w pierwszym etapie sprawy wiarę dało się policji, bo nie było braku dowodów, a oskarżenia były takie, że był agresywny. Ostatecznie wygrał sprawę, bo zeznawały osoby postronne z ulicy. Mógłbym opisać wiele takich sytuacji, gdzie świadomie policja lub ochrona prowokuje, ale po co? Kibole wszystkiemu winni. Chory ten naród. Zdrowo myśleć jest najbardziej pożądane. Bo żeby wiedzieć, trzeba uczestniczyć. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Danielultras1

Was policja powinna pałować tyle ile wlezie do krwi i do nieprztomności skoro bijatyki taką frajdę wam sprawiają.Powinniście mieć zakaz niewychowane bydło wchodzenia na stadiony,a i grzywny każde wyrywane krzeslo i pobicie po 10 000 to powinno was nauczyć i nie pierd*** o waszej duumnie narodowej,bo takowej holoto jedna nie macie.Prawdziwy kibic ma wyższe lub średnie wykształcenie i po pracy idzie spokojnie oglądać mecz,a nie ,żeby wasze pierd** oprawy zasłaniały wszystko co się dzieje na boisku,a kibol to niewychowany cham bez wykształcenia,ogolony na łyso pier*** dresiarz,którego najchętniej większość nromalnych kibiców wsadziłoby na resztę życia do paki.Policja powinna was pałować i ma do tego według mnieświęty obowiązek,a nawet skatować raz,a porządnie jeb**głupi i to,by już wam pokazało lekcje życia.Do roboty bezmózgie kiepy,a nie normalnym obywatelom i kibicom przeszkadzać w ogladaniu meczu.Mówie nie kibolstwu.Jestem kibicem, nie huliganem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones