PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507364}
6,0 78 872
oceny
6,0 10 1 78872
5,0 13
ocen krytyków
Skrzydlate świnie
powrót do forum filmu Skrzydlate świnie

Dla mnie film Bomba. uwielbiam Polskie kino i temat kibica był super pokazany. fantastyczna gra aktorska. Moja ocena to 10 i dodaje do ulubionych. Oboje z moim śpioszkiem uwielbiamy filmy polskie . Oglądamy Euro 2012.

ocenił(a) film na 3
sebastiannycz

jeśli uważasz, że temat kibica jest tu super pokazany, tzn, że nigdy nie byłeś na meczu i nie masz o tym zielonego pojęcia.

ocenił(a) film na 10
myrpla

a dla mnie tak ale masz prawo miec inne zdanie i przepraszam bo byłem na meczu.

użytkownik usunięty
sebastiannycz

Ja też byłem na nmeczu i uważam.że film jest super,ale my jesteśmy kibicami,a nie kibolami rzucającymi krzesłami i robiącymi oprawy zasłaniające cały mecz.

ocenił(a) film na 3

A nie sądzisz, że jeśli się nie zna ludzi odpowiedzialnych za oprawy, albo "kiboli" to nie można obiektywnie stwierdzić, że ten film jest super? To co jest w nim pokazane, to abstrakcja, fikcja i to wyjątkowo słaba. Można uznać, że dobre zdjęcia albo gra aktorska ale nie historia, bo nie ma nic wspólnego z prawdą. No chyba, że komuś się takie bajki podobają i chciałby żeby tak to wyglądało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones