PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244635}
6,2 2 536
ocen
6,2 10 1 2536
4,5 4
oceny krytyków
Solidarność, Solidarność...
powrót do forum filmu Solidarność, Solidarność...

Wiec po co to wszystko bylo? Tylko po to by 23 lata pozniej powiedziec:
- "Pałowałbym związkowców, z przewodniczącym na czele" ???
Tak, to slowa czlowieka, ktory dostal pokojowa nagrode Nobla....no 'rence opatajom' po prostu.


Bydło, które uniemożliwiało fizycznie posłom opuszczenie Sejmu należało spałować.

paw_2

Postulat 14 - mówi to panu coś ?

@icewave, w ogóle Cezar Walesa siedział w tym kinie jak na minie, taki burak i cham. To nawet Janda, póżniejsza kabareciarka żartująca z katastrofy smoleńskiej i Wajda jakoś na luzie prowadzili rozmowę a ten taki elektryk. Rzuciło mi się jeszcze w oczy to że wtedy nie było żadnych wątpliwości że prawdziwą bohaterką była śp. Ania Walentynowicz a dziś wymyślono jakąś Krzywonos - a minęło tylko 7 lat...

ocenił(a) film na 9
Jordan66

Śmieszą mnie ale i irytują tacy mądrale jak ty. Gdybyś się znalazł na miejscu ówczesnych opozycjonistów zesrałbyś się ze strachu na miętowo, chowając się pod matczyną kiecką jak co niektórzy.
Tyś jest burak i cham. Buraczek raczej.

cjanek

Co ty palancie możesz o mnie wiedzieć ? Nie masz nic na obronę Wałęsy to zamknij mordę.

ocenił(a) film na 9
Jordan66

Ale Wałęsa nie potrzebuje wcale obrony:) Szczególnie przed takimi skomlącymi pieskami:)

cjanek

Potrzebuje, potrzebuje a skamle to on a ty za nim jak muł.

Jordan66

popieram

Jordan66

ale muły nie skamlajom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones