PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458759}

Solista

The Soloist
7,0 30 140
ocen
7,0 10 1 30140
4,7 7
ocen krytyków
Solista
powrót do forum filmu Solista
użytkownik usunięty
paulina107

To jakby powiedzieć: ' Czekolada bez ładnego opakowania nie jest już taka smaczna '.
Najpierw zastanów się co piszesz. A tak wgl. to sądzę, że chyba nie zasługujesz na takiego awatara.
Dziękuję, dobranoc.

ocenił(a) film na 7

nie chodziło mi w żadnym wypadku o grę aktorską, bo jest świetny, ale chodzi mi tylko a wyłącznie o wygląd i że w dłuższych włosach jest przystojniejszy

ocenił(a) film na 7
paulina107

Ten aktor nawet łysy, gruby, bez jednego oka i z każdym innym fizycznym mankamentem zostałby nadal "tym samym Robertem" bo ma tak zwaną osobowość. Oglądasz filmy z nim, żeby podniecać się wyłącznie nad tym jaki jest śliczny? ach nie! bo przecież w dalszym ciągu podoba Ci się jego "gra aktorska"! szkoda tylko, że pod takim filmem jak Solista zostawiasz komentarz dotyczący wyglądu jednego z aktorów... Twoja empatia oraz inteligencja odbiorcy jest godna pozazdroszczenia...

ocenił(a) film na 7
fires_daughter

Nie miałam tego na myśli w ogóle, ale ty wiesz lepiej

fires_daughter

Dobrze powiedziane.

Ofeflia

hahaha, super, nie zapomnijcie jeszcze jej podeptać.

mikkon

Rozważymy to. Dziękujemy za twój wkład ;)

ocenił(a) film na 6
fires_daughter

Lincz! Lincz! Lincz!

użytkownik usunięty
paulina107

:-)) dokładnie, tyle można powiedzieć o tym filmie. słabizna. ja nie lubię Roberta - tej jego sztucznej nonszalancji.

ocenił(a) film na 7
paulina107

Uwielbiam ten kraj. Koleżanka zwyczajnie powiedziała co myśli o włosach aktora (hejtowania tam nie dostrzegłem) i już trzeba na nią wsiadać? To, że nie podoba jej się w krótkich włosach to już kwestia gustu, a jak wiadomo są różne gusta. Umysłowa gimbaza oczywiście nie zrozumie. Leczcie się, albo chociaż dorośnijcie :)
Nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
LaayneStaley

I wielkie dzięki, niektórzy nie potrafią tego zrozumieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones