PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209390}

Spadek

Arven
6,9 85
ocen
6,9 10 1 85
Spadek
powrót do forum filmu Spadek

Film nakręcony jest według zasad Dogmy, więc powinien być realistyczny. Jednak niektóre wątki scenariusza nie spełniają tego kryterium. Np. zwolnienie Nilsa z firmy, bez zaproponowania mu innego stanowiska na równie wysokim szczeblu, jak to się zazwyczaj ma miejsce w podobnych sytuacjach, było skonstruowane z myślą o zwiększeniu efektu dramatycznego zagmatwania się Christoffera w sprawach firmy, a sytuacja realistyczna nie była. Widać, ze reżyser chce ten dramatyzm głównego bohatera przedstawić za wszelką cenę, nie licząc sie z wymogami realizmu. Ale film pozostaje dość przejmujący, świetni aktorzy i spójna narracja. Warto go obejrzeć.

luiza_wrobel

możesz mi zdradzić jak zdobyłaś ten film? On tygodni przekopuje wszystkie możliwe źródła i dotychczas bez rezultatów:-(

ocenił(a) film na 6
Binula

1.osioł
2.www.chomikuj.pl

-to koniec, ale za krótki tekst był-:-)

zzzip

no właśnie nie ma na stronach do ściągania, chomika też przetrzepałam i również nie znalazłam.

ocenił(a) film na 7
Binula

Hej, film mozna pobrac stad:

http://www.foriegnmoviesddl.com/2009/10/arven-2002-per-fly.html

jakosc idealna, ale film dubbingowany w jezyku hiszpanskim:) na szczescie dostepne sa angielskie napisy.

niezle kino, warto obejrzec, choc do "klasyki" kina rodem ze skandynawii troszke brakuje.
pozdrawiam.

rSmo

Heja, już widziałam Arven i faktycznie- szału nie ma. Pozdrawiam:-)

ocenił(a) film na 9
luiza_wrobel

wg. zasad dogmy? film absolutnie nie jest filmem dogmy. wiec krytyka nieadekwatna

njaklewicz

Niestety brak naszych napisów.

BUNCH

Chyba zaraz będę jego szczęśliwym posiadaczem wraz z polskimi napisami.

BUNCH

Nie, niestety nawet w 10 lat po premierze "nie ma jak" obejrzeć tego filmu. Świetnie. Medialne ZADUPIE - Polska.

BUNCH

ja mam napisy po ang, chcesz?

Sylwia__G

Angielskie zdążyłem już sobie znaleźć w internecie do tego czasu. Ale wiedz, że PIĘKNIE Ci dziękuję za tę wiadomość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones