PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9683}

Spartakus

Spartacus
7,3 25 675
ocen
7,3 10 1 25675
6,8 15
ocen krytyków
Spartakus
powrót do forum filmu Spartakus

A teraz lecą w kółko jakieś denne serialiki ...

marcinFBI

Potwierdzam! :)
Te filmy jakie puszczali "W Starym Kinie" to miały niepowtarzalny klimat, można powiedzieć, że sie na nich wychowałem.

użytkownik usunięty
inzynier_Korzecki

I ja również! Mały wtedy byłem, ale m.in. "Spartakusa" widziałem. Ogromny sentyment został do całego cyklu (jak i do filmu). Gdzie się podział ten pan z fotela? :)

Dlaczego zdjęli z anteny "W starym kinie"? Przecież to był jeden z najlepszych cykli filmowych w historii. Będąc dzieckiem często oglądałem filmy "W starym kinie" i utknęły mi one w głowie do dziś

Mam pytanie: a pamiętacie "Perły z lamusa"? Też bardzo fajny cykl filmów, coś w stylu "W starym kinie". O ile się nie mylę to Kałużyński zawsze prowadził studio przed seansem filmu.

Szkoda że nie ma już tych rewelacyjnych cykli. Tylko "Kocham kino" zostało. Mam nadzieję że tego z anteny już nie zdejmą, bo wtedy całkowicie bym się załamał...

ocenił(a) film na 10
ct23

to mieli go puszczać do końca świata..zdjeli bo kazdy juz go widział 100 razy..i dość..świat idzie do przodu...więc nie zadawaj głupich pytań

ocenił(a) film na 7
konrii_2

15 lat temu to ja w pieluchach latałam... Szkoda, że teraz nie ma tego cyklu. Nie szkodzi, że niektorzy obejrzeli go sto razy. Ani razy nie widziało go młode pokolenie, co by się teraz bardzo przydało w dobie HSM i głupiej Paris Hilton...

ocenił(a) film na 9
Kinomaniaczka_

Hah, właśnie leci na TVP1 ;D Ale było moje zdziwienie, jak usłyszałem - Spartakus. I już myślałem, że to ten nowy z 2004. Ale nie - reżyseria - Stanley Kubrick ;D Lecę oglądać ;D

ocenił(a) film na 7
hodak

Też byłam pewna, że to ta nowa wersja. A tu proszę, miła niespodzianka!

konrii_2

a ty się cofasz

użytkownik usunięty
ct23

I tak to Kocham kino to straszne bzdety. Żadnego dobrego filmu nie puszczają
.

ocenił(a) film na 9
marcinFBI

W zasadzie tego typu filmy można było obejrzeć w "Perłach z lamusa" w TVP 2, ale "W starym kinie" to był również świetny blok filmowy.

ocenił(a) film na 10
marcinFBI

miejmy nadzieję,że może kiedyś pojawi się program w stylu "w starym kinie" Swoją drogą Spartakus to znakomity film, mimo iż mam 23 lata to wole Spartakusa z Kirkiem Douglasem niż tegoz 2004. kto oglądał to sam wie jaka jest różnica..

ocenił(a) film na 10
marcinFBI

Oczywiście, ten cykl z panem Janickim był niepowtarzalny! Cała klasyka światowa

marcinFBI

Teraz mamy cykl na TVP2 "Gwiazdy w południe" gdzie lecą takie nieco starsze filmy. Właśnie leci "Spartakus". ;)

ocenił(a) film na 9
marcinFBI

Niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones