PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394984}
5,2 8 984
oceny
5,2 10 1 8984
5,3 7
ocen krytyków
Speed Racer
powrót do forum filmu Speed Racer

1. na przewijaniu z podglądem 32x albo
2. na "play" ale studiując książkę telefoniczną tyłem do ekranu.
nie ma innego sposobu żeby dało się wysiedzieć przed ekranem.
film jest dozwolony tylko dla widzów do 10 lat. ktokolwiek żyje o minutę dłużej, może go tylko oglądać sposobem 1. lub 2. (patrz wyżej).
na okładce ewentualnego dvd powinno widnieć ostrzeżenie:
MINISTER ZDROWIA OSTRZEGA: OGLĄDANIE TEGO FILMU GROZI CIĘŻKIM ZATRUCIEM GŁUPOTĄ.

ocenił(a) film na 1
kotbury

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 1
kotbury

Świetne podsumowanie! :D

ocenił(a) film na 10
kotbury

To jest na podstawie serialu z lat 60-70 i idealnie go odwzorowuje. Mnie sie cholernie podobal, jesttak abstrakcyjny, a jednoczesnie uderza idealnym odbiciem realnego swiata. Ale to trzeba miec albo max 10 lat albo nie ogladac filmu, zeby tego nie zauwazyc.

kotbury

A ja obejrzałam bez zastosowania żadnego z tych sposobów i jakoś żyję XD

ocenił(a) film na 5
kotbury

Zapomniałeś wspomnieć że trzeba być na haju by to oglądać.

ocenił(a) film na 10
kotbury

Weźcie się ogarnijcie ludzie

ocenił(a) film na 7
kotbury

Film jest dobry albo nawet bardzo dobry, a kiczowatość przedstawionego świata (oczojebność!!) jak i zachowanie się samochodów są jak najbardziej zamierzone przez autorów. Tak jak napisał @DarkBartek, film jest na podstawie anime z lat chyba 60siątych, trzeba wziąć na to poprawkę podchodząc do tego filmu. Ja bawiłem się na nim bardzo dobrze (druga połowa filmu o wiele lepsza od pierwszej :D).

ocenił(a) film na 8
kotbury

Najlepiej jak się komuś nie podoba to wymyślać jakieś debilne instrukcje i usilnie próbować wmówić ludziom ze jak tobie ten film jest zły to i dla wszystkich taki musi być, zwykły debilizm...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones