PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 187
ocen
7,3 10 1 112187
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Oceniam na dobry, ale mam kilka "ale".
Minusy:
- trochę za długi,
- złol nie przypadł mi do gustu, zbyt sztuczny (gra aktorska),
- scena ze złolem w barze zupełnie bez sensu. Rozumiem, że twórcy chcieli dzięki niej wyjaśnić jego motywy, ale bez przesady, nie w takim wykonaniu,
- tłumaczenie (przynajmniej w Cinema City) napisów jest trochę za lekkie, oryginalne słowa bywały czasami mocniejsze,
- w niektórych scenach (np z MJ) za bardzo widać CGI (choć może w tych scenach o to chodziło?),
- w niektórych scenach pajączek wyglądał jak wyjęty z gry. Świetnie to wyglądało, ale zupełnie nierealistycznie - CGI
- ta May.. :/
- MJ, aktorka jednej miny
- druga połowa filmu jest słabsza od pierwszej,

Plusy:
- ogólne efekty specjalne,
- teksty większości bohaterów,
- dobrze, że dodano wątek pewnej parki, film zyskał na elementach komediowych,
- pierwsza połowa filmu świetna,
- Led Zeppelin! ;)
- sceny po napisach (szczególnie ta po wszystkich napisach),

Film oczywiście kupię do swojej kolekcji, ale coś w MCU chyba powoli się kończy.

ocenił(a) film na 8
Juna_3

A mozesz zaspoierlowac co bylo po napisach? Musialem wyjsc wczesniej..

ocenił(a) film na 7
lukas_172

Rozumiem, że chodzi o 2. scenę. Nick Fury i Maria Hill nie byli sobą, tylko Scrullami (o ile dobrze kojarzę, to tą parką, która we wcześniejszym filmie wystąpiła). Fury odpoczywał sobie w ich bazie.

Juna_3

Mnie film też nie do końca się podobał. I zdecydowanie lepiej by było, gdyby wreszcie uśmiercili Michelle. Zgadzam się również co do tego, że druga połowa filmu była słabsza. Ale powiedz mi jedno, czego ty człowieku chcesz od May?!

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Wolę "oryginalną" ciotkę i jej wiek.

Juna_3

W dobie wszechobecnej poprawności politycznej pozostaje się cieszyć, że tylko wiek jej zmienili a nie zrobili Afroamerykanką i lesbijką.

ocenił(a) film na 7
Raven_86

albo transwestyta... czyli tak naprawdę wujem May żyjącym z wujem Benem...

Alex_Tyler

Chociaż powiem ci szczerze, ja tam nie znam komiksów i kupuję nową May. Jej flirt z Happy'm też ;)

ocenił(a) film na 7
Juna_3

Dewiant? Lubisz starsze babinki? tamta ciotka May miała z 8 dyszek.

Alex_Tyler

Nikt nie odmawia nowej May uroku. Po prostu, ciotka May z trylogii Raimiegi była bardziej w wieku tej komiksowej

ocenił(a) film na 7
Raven_86

Zależy o które komiksy chodzi, w serii ultimate była babka po 40.

ocenił(a) film na 5
dompedro

Jakie pokolenie taki spiderman. Ten z komiksow Amazing spiderman byl bardzoej wymagajacy i mniej infantylny od tego, ktorego mamy obecnie. Jak widac obecna tensencja oglupiania dobrze sie sprzedaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones