PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 206
ocen
7,3 10 1 112206
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

... ale czegoś mi tutaj zabrakło. Ogólnie jest naprawdę zabawny i nieźle się na nim uśmiałem. Jednak mam wrażenie, że kompletnie niczego nie wnosi do MCU, ani nawet do samej historii Spidermana. Taka... wakacyjna przygoda Spidy'ego. Chyba po raz pierwszy film Marvela pozbawiony jest też jakiejś większej wartości, nauki czy moralu.
Co do Misterio...Ogólne ciekawa postać, naprawdę fajnie zagrają przez Gyndelhalla, ale mam wrażenie i zarówno on jak i cały film miał znacznie większy potencjał niż to co obejrzałem.

ocenił(a) film na 7
severus7

W koncu ktos, kto trzezwo patrzy na produkcje wykluczajac pryzmat fanboyostwa. Scena po napisac dodaje +1 do oceny ogolnej, tak to bez wiekszego wow.

ocenił(a) film na 9
Mruriel

Ja uważam że to i tak najlepsza część. Na Spidermanie wychowalam się.Zaskoczyła mnie jednak pierwsza scena po napisach. Teraz trzeba zacząć odliczanie do kolejnej części, w której nie będzie lekko.

ocenił(a) film na 8
severus7

Bez większego morału? możliwe Spojlery dalej--- no nie mogę się zgodzić. Spider-Man to postać która głównie się na tym opiera. Cały świat oczekuje czegoś od Spider-mana, przyjaciele Peter'a oczekują czegoś od niego a on tego nie może spełnić bo nie jest tą osobą za jaką go biorą, presja na nim wywarta zakleszcza go, co powoduje problemy na dodatek jest nastolatkiem po przejściach. Ciąglę przewija się motyw "z wielką mocą wiąrze się wielka odpowiedzialoność" coś czego Beck załóżmy nie rozumiem. Do tego postać Samego Mysterio jest świetna, jego tekst końcowy świetnie odzwierciedla terażniejsze społeczeństwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones