PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 111 967
ocen
7,3 10 1 111967
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Super komiksowy

ocenił(a) film na 8

Przyjemnie sie oglada, spider man jak nigdy wczesniej, inne podejscie do tematu. Sceny po napisach mogą rozwalić glowę

ocenił(a) film na 5
ksawerek2010

Pierwsza scena po napisach nieźle mną wstrząsnęła.

ksawerek2010

Sceny po napisach to w rzeczywistości najważniejsze sceny w całym filmie i otwierają tak wiele ścieżek dla filmowego uniwersum Marvela, że głowa boli od myślenia o tym.

ocenił(a) film na 10
ksawerek2010

Film, jak i sceny po napisach boskie.

O ile w pierwszej scenie nie spodziewałem się, że coś takiego się wydarzy, jak i nie spodziewałem się "znznego" aktora. To w drugiej scenie, chociaż też była dobra bo wprowadza nowość z komiksów, te dwie osoby od samego początku mi jie grały.

ocenił(a) film na 1
ksawerek2010

dobrze sie czujesz film dnodnodno nawed zle sie czułem stawiajac 1/10

ocenił(a) film na 1
Lol987654321_filmweb

czego oczekujesz od dzieci :P, przy ocenach filmu powinny być kategorie wiekowe bo tak właśnie na filmweb nędzne filmy mają wysokie noty

ocenił(a) film na 7
Lol987654321_filmweb

A jak się czułeś oceniając Kac Wawę na 10?

ocenił(a) film na 4
Lol987654321_filmweb

jako bajeczka dal dzieciaków OK, jako film dla dorosłych słabo. Nie tego oczekiwałem.

ocenił(a) film na 7
ksawerek2010

SPOILER

Pierwsza scenę po napisach można szybko naprawić. W końcu skrulle się na coś przydadzą...

ocenił(a) film na 7
ksawerek2010

Świetna postać Mysterio , Film super ;)

ocenił(a) film na 4
Mik92_fw

serio? Facet miał talent. Opracował technologię z wielkim potencjałem , mógł być sławny jak Tony trzepać kasę itp, a on co? chciał panować nad światem?

ksawerek2010

Inne podejście? W którym miejscu? To jest film Marvela wg tego schematu - znowu mamy same śmieszki, luźny ton, dystans tak duży, że znika jakiekolwiek poczucia zagrożenia, poczucia stawki, i wielki CGI szum zamiast efektownych scen akcji. Zwrot akcji z Mysterio przewidywalny w cholerę - naprawdę wierzyliście że Marvel na tym etapie do roli antagonistów sprowadzi zgraję jakiś generycznych, pozbiownych charakteru i wygenerowanych żywiołaków, a ten pokazywany wszędzie w zwiastunach i na plakatach Mysterio który cały czas twierdzi że jest spoko ziomem nie okaże się zły? Obudźcie się, zacznijcie oglądać jakieś filmy, albo przynajmniej czytać komiksy Marvela gdzie Mysterio jest stałym wrogiem Pajączka.

PS Scena wizji Spider-Mana - no ładnie to wyglądało, szkoda tylko że to dokładnie powtórka z Doktora Strangea.

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

Wystarczy obejrzeć Lego Przygodę 2 lub Iniemamocnych 2 aby skojarzyć. To tak na szybko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones