PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789869}

Spider-Man: Daleko od domu

Spider-Man: Far From Home
7,3 112 206
ocen
7,3 10 1 112206
7,1 33
oceny krytyków
Spider Man: Daleko od domu
powrót do forum filmu Spider-Man: Daleko od domu

Zanim oglądnąłem ten film twierdziłem, że najlepszy spider-man to Tobey Maguire. Ale Tom Holland w tym filmie mnie zachwycił. Jest to też duża zasługa scenariusza, który pokazuje takiego spider-mana jakiego chciałbym widzieć

ocenił(a) film na 5
Pan_Bateryjka

Najlepszy spiderman to Garfield a najlepszy Parker jak dotad to Maguire. Ten nowy spider ro zwykly gimb w przebraniu bez tozsamosci.

ocenił(a) film na 8
ciosina

Garfield może fajnie wyglądał w kostiumie, ale Spideyem to on za cholerę nie był

ocenił(a) film na 5
FilmLord

Mój komentarz był niewłaściwy. Rozumiem,że obecna postać jest ustawiona na młodych ludzi. Do mnie nigdy nie trafią te nowe rozwiązania ze spider universum bo dla mnie jedynym pająkiem jest ten z Amazing Spiderman z lat 90 tych. W filmie ciężko odwzorować tę postać. Ja go(Petera Parkera) kojarzyłem jako konkretnego gościa z uniwerku, który nie był ślamazarą .
Natomiast podczas walki lubił sobie pogadać i pożartować tak więc ten nowy pod tym względem nawet pasuje. Trylogii Raimiego nigdy nie lubiłem ale były fajne motywy , które jednak przyciągały moją uwagę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones