PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750258}

Split

7,3 190 982
oceny
7,3 10 1 190982
6,0 35
ocen krytyków
Split
powrót do forum filmu Split

Oskary 2017

ocenił(a) film na 8

Chyba zapomnieli wysłać film do akademii bo jakoś nie umiem inaczej sobie wytłumaczyć braku nominacji dla McAvoya.

ocenił(a) film na 8
madrit

Tu akurat się zgodzę. Interesuję się kinem w znaczącym stopniu i od dobrych paru lat mam kompletnie w poważaniu tę sprzedajną galę ;) Oscary akurat dzisiaj dotarły do takiego etapu gdzie już oceny Gimbwebu są bardziej wiarygodne (co może być nie do pomyślenia) niż werdykty zależne od tego kto komu gałę zrobi i ile włoży do portfela ;)

biggiman

Nie wzięli go pod uwagę, bo jest biały ;-)

ocenił(a) film na 6
theprodiger

... a wystarczyło na 5 minut wpuścić na ekran Samuela.

biggiman

Za to dałbyś oskara? on w tym filmie nawet nie grał tylko się przebierał. tragedia, a nie oskar.

ocenił(a) film na 10
AbraCham

tragiczny to masz gust:/

ocenił(a) film na 5
laylack

raczej ty, niestety

ocenił(a) film na 10
biggiman

Ten fil będzie nominowany dopiero za rok, Premiera była w styczniu 2017 więc Oskary otrzyma w 2018. Moim zdaniem jest już faworytem. Andy Serkis dokonał tego we Władcy pierścieni. Ale tam dał dużo montaż, tutaj McAvoya zmienia się tuż przed kamerą. Dla mnie rewelacyjny. Polecam. Aby zrozumieć końcówkę zachęcam do obejrzenia "Niezniszczalny" z 2000 roku.

ocenił(a) film na 9
biggiman

Film może starać się o nominacje dopiero w przyszłym roku.

biggiman

jak z większością filmów

ocenił(a) film na 9
biggiman

w życiu nie widziałem tak wspaniałej roli

ocenił(a) film na 8
biggiman

aktor rewelacyjnie spisuje się w takich rolach degenerata-w filmie brud tez świetnie spisał się w roli zdegenerowanego gliny-absolutnie hipnotyzuje w swoich rolach

biggiman

W pelni sie z Toba zgadzam. Zagral niesamowicie, mimika twarzy, plynne przejscia do kolejnej osobowosci... Ciezki orzech do zgryzienia. Brawo. Oscary oscarami ale zadowolony widz najlepsza nagroda.

ocenił(a) film na 5
biggiman

może załapie się na maliny - na kilka zasłużył

ocenił(a) film na 8
biggiman

Absolutnie się zgadzam. Rewelacyjne aktorstwo, przypominał mi nawet De Niro z "Taksówkarza". Jeśli nie taką grę nagradzać Oscarami, to nie wiem jaką.

ocenił(a) film na 7
biggiman

Ale Jude Law się zmienił - przede wszystkim stał się chyba lepszym aktorem :). Widać inne osobowości teraz doszły u niego do głosu i może i dobrze :D, więcej osobowości, to więcej talentów do grania :).

ocenił(a) film na 5
biggiman

Film też musi sobą reprezentować .

ocenił(a) film na 9
biggiman

Chwila moment bop widze ze sie stado rozbrykalo...
Może szkopuł tkwi w tym że ten film nie załapał się na Oscary 2017 ?? Troszke pogooglowałem ale nie znalazłem nic na temat terminów przyznawania nominacji :((

ocenił(a) film na 9
biggiman

Zgadzam się, jego gra była wprost wybitna, a sam film prawie wybitny.

ocenił(a) film na 7
biggiman

nie zagrał geja-murzyna-zgwałconego przez słonia-imigranta, sory nie ma i nie było szans na oscara. tylko daremne komedie ociekające kiczem, nieśmiesznymi żartami i oklepanymi schematami, albo taki ciąg cech głównego bohatera jak wypisałam daje Oskara :P

ocenił(a) film na 10
biggiman

Ja też tego nie pojmuję, on przekroczył wszelkie możliwości, oglądam go po raz trzeci i wciąż mam apetyt na ten film, jego kreację - popis. Smakuje się każdą sekundę, reakcję, gest, mimikę twarzy, wszystko bez kitu... jestem pod wrażeniem !

ocenił(a) film na 8
biggiman

Jestem w połowie filmu i leżę na plecach. On powinien dostać 5 oskarow...

ocenił(a) film na 5
biggiman

Cóż... z nagrody akademii prawdopodobnie obrobił McAvoy'a scenarzysta, jak i reżyser zarazem :) Niestety, te pierdoły trochę zabiły sens gry aktorskiej McAvoy'a, bo tak naprawdę to z tego co wiemy to ta postać mogła zamienić się w nietoperza i wszystko byłoby zgodnie ze światem filmu. Co prawda większość ludzi stwierdzi, że McAvoy zagrał fantastycznie, ale po zobaczeniu całego filmu nie to będzie w ich głowach, a to - że właśnie zobaczyli przedstawienie tego, jak perfekcyjnie spie*dolić bardzo dobry film jakimiś bzdurami o superbohaterach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones