PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690114}

Spongebob: Na suchym lądzie

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,8 12 082
oceny
5,8 10 1 12082
7,7 3
oceny krytyków
Spongebob: Na suchym lądzie
powrót do forum filmu Spongebob: Na suchym lądzie

Pokazuja na reklamach świetna animacje niczym "Toy story"a w rzeczywistosci to tej animacji jest 10 min ze 120 min , a reszta to zwykla bajka animowana jakimi nas karmia na tv kablowej! Nie polecam 1/10

I niech pan Marian_Heretyk nie wciska kitu ,ze to jest fajne, bo chyba mu placa tutaj za to .

użytkownik usunięty
weronikax25

Niech pani weronikax25 nie wciska wam kitu. Nie ,nie płacą mi za to.

ocenił(a) film na 4

Wygląda na to,że trza isć do kina i samemu wyrobić sobie zdanie.wysoce kontrowersyjny ten film.Prawie jak Ida.

użytkownik usunięty
keirametz

Dokładnie.

ocenił(a) film na 1
keirametz

Szkoda kasy na kino !

ocenił(a) film na 4
weronikax25

Film faktycznie słaby,tylko fani bedą w stanie to łyknąć bez popitki.Najśmieszniejsze,że te przygody na suchym lądzie dzieją się gdzieś pod koniec filmu.Dzieciaki tez jakoś szczególnie nie angażowały się w przygody pana gąbki.Moja opinia jest taka,że szkoda czasu i pieniędzy.Szybko to zleci z ekranów.

użytkownik usunięty
keirametz

Z pewnością nie, tym bardziej ,że film zarobił już ponad 200 mln $ .

ocenił(a) film na 8

Kurcze zachowujesz się, jak adwokat tego filmu. Nie można nawet swobodnie skrytykować, bo Ty się pojawiasz - wielki obrońca. Osobiście nie twierdzę, że był to gniot, jednak i mnie, jak wspominałem we wcześniejszych postach na tym forum, rozczarował krótką sceną - bo tak to trzeba nazwać - na tytułowym Suchym Lądzie. Zapowiedzi mówiły o czymś innym, tak można było przynajmniej po nich przyjąć: więcej gry aktorskiej, animacja tylko wstawką i introdukcją do filmu. Wyszło odwrotnie.

użytkownik usunięty
Bartek_PLRZ

Nie uważam ,żebym był adwokatem filmu.

ocenił(a) film na 1

Jestes ! aaaa i odpisuj :) Z góry dziękuję :)

użytkownik usunięty
weronikax25

Jesteś naprawdę nienormalna.

ocenił(a) film na 1

I to lubie! Szczerosc! Jestem nienormalna. Film mi zryl psyche. I co teraz mam zrobic ? Pomozesz mi ? Czy bedziesz sie biernie przygladal mojemu cierpieniu , i smial sie , szydzil z inwalidow i ludzi nienormalnych :( ?

użytkownik usunięty
weronikax25

Film z pewnością nie "zrył ci psychiki". Piszesz takie komentarze tylko po to ,żeby udowodnić że twoje zdanie jest najważniejsze i film jest gniotem.(tak jakby ci za to płacili)

ocenił(a) film na 1

płacą - 200MLN $ w złocie :D Rozumiesz teraz ? xD

użytkownik usunięty
weronikax25

Taka rozmowa nie ma sensu ,więc raczej nie będę ci odpisywał. :P (tak, wiem że właśnie ci odpisałem)

ocenił(a) film na 9
weronikax25

Całe szczęście że nie dostałem czegoś podobnego do Toy Story. Spondgebob to Spondgebob z abstrakcyjnym i niebanalnym humorem jak widać nie dla wszystkich. POLECAM!

ocenił(a) film na 8
weronikax25

Uśmiałam się czytając każdą z wypowiedzi autorki tego tematu jak i kilku podobnych dotyczących tego samego filmu. Dołączam do grona zauroczonych filmem i również gorąco polecam! :)

ocenił(a) film na 1
perff

To polecaj! :D

ocenił(a) film na 1
weronikax25

Dzis przestwaialismy zegarki .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones