PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690114}

Spongebob: Na suchym lądzie

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,8 12 082
oceny
5,8 10 1 12082
7,7 3
oceny krytyków
Spongebob: Na suchym lądzie
powrót do forum filmu Spongebob: Na suchym lądzie

NO nie

ocenił(a) film na 3

Do obejrzenia filmu zostałem zmuszony metodą "idziesz albo nauka fizyki 5h". Nigdy nie poszedłbym na ten film, bo jestem po prostu za stary. Kreskówkę oglądałem, lecz jej nie lubiłem, więc po filmie nie spodziewałem się wiele. No cóż, nie zawiodłem się. Oprócz paru momentów, trochę lepiej zrobionych scen, jak ta żywcem wzięta z EpicRapBattles. Ponieważ kreskówkę oglądałem, byłem przyzwyczajony do tego rodzaju animacji, a tu niespodzianka, 30 minut filmu wpierdzielone w to cholerne 3D! Samo to nie przeszkadza, ale nosz kurde fiks, reklamują grafiką żywcem wziętą z ToyStory, a tu oszustwo. Fabuła jakaś jest, nie powala, ale dla dzieci i tak nie będzie to robiło różnicy. Osobiście zaśmiałem się raz, czy dwa. Jeśli ma to oglądać osoba dojrzalsza, to 1/10, a młodszym może się spodobać.

użytkownik usunięty
RavenoiPL

Trzeba mieć poczucie humoru,nie wszystkim to odpowiada ,ale bez przesady.

ocenił(a) film na 3

Nie przesadzam. Może po prostu w wieku gimnazjalnym mam poczucie humoru jak stary zrzęda, ale w tym akurat filmie było bardzo mało momentów dla mnie zabawnych.

użytkownik usunięty
RavenoiPL

A więc tylko udajesz "dojrzalszą" osobą.Nic dziwnego.

ocenił(a) film na 3

Nie udaję. Po prostu film nudził, a mnie wiele rzeczy bawi, nawet bez powodu.

użytkownik usunięty
RavenoiPL

Nie każdemu taki humor odpowiada. OK. Koniec dyskusji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones