PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690114}

Spongebob: Na suchym lądzie

The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water
5,8 12 079
ocen
5,8 10 1 12079
7,7 3
oceny krytyków
Spongebob: Na suchym lądzie
powrót do forum filmu Spongebob: Na suchym lądzie

Zawiodłam się.

ocenił(a) film na 5

Właśnie wróciłam z kina i mówiąc szczerze to mocno się zawiodłam. Podobno były jeszcze jakieś inne filmy ze Spongebobem, ale to był pierwszy który obejrzałam.
Fabuła nawet nie była taka zła, ale spodziewałam się hm.. Więcej humoru? Chyba tak. Porównując film który trwa około 100 minut z odcinkiem serialu który trwa mniej niż pół godziny, więcej uśmiałam się na jakimś przykładowym odcinku. Tutaj było może parę momentów kiedy się uśmiechnęłam. Myślałam, że to może dlatego, że to nie ta kategoria wiekowa, ale byłam na seansie wraz z moją dziesięcioletnią siostrą i jej też nie bardzo się spodobało. Jeszcze nigdy w kinie tyle razy nie patrzyłam na zegarek w oczekiwaniu na koniec filmu.
Uważam, że pieniądze przeznaczone na bilet zostały zmarnowane, tak samo jak czas spędzony w sali kinowej.

Oliwcia77

czyli generalnie rozczarowanie i raczej odradzasz?

użytkownik usunięty
biurococotree

Generalnie świetny film i zdecydowanie polecam.

ocenił(a) film na 5
biurococotree

Generalnie moim skromnym zdaniem o wiele lepsze są serialowe odcinki Spongeboba.

użytkownik usunięty
Oliwcia77

Generalnie moim mało skromnym zdaniem film był lepszy niż serialowe odcinki Spongeboba (przynajmniej większość)

ocenił(a) film na 5

Wyraziłeś swoje zdanie, super. Cieszę się niezmiernie. Już zrozumiałam za pierwszym razem.

ocenił(a) film na 7
Oliwcia77

Mi się podobał.Może faktycznie trochę mało humoru ale jak wyszli na ląd to bardzo ale to bardzo się uśmiałem.

Jahoo74

a mi też się nie podobał. Trudno mi niestety wskazać coś konkretnego "dlaczego". Takie jakieś ogólne wrażanie.

ocenił(a) film na 9
Oliwcia77

Byłam w kinie z moją ciocią (25 l.) i bratem (11 l). Śmiałam się cały czas a całe kino tańczyło podczas muzyczki w maszynie czasu >.<

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 4
Oliwcia77

Polecam film z 2004 roku
http://www.filmweb.pl/film/SpongeBob+Kanciastoporty-2004-108796

Jest przezabawny i utrzymany w duchu serialu. Ja go oglądałem kilkanaście razy, pierwszy raz jak jeszcze nie wiedziałem kto to SpongeBob i już wtedy bardzo mi się podobał.

Najnowszy SpongeBob też mi nie podszedł. Jakiś taki miałki humor. Prawie się nie śmiałem, a córka ciągle pytała, "Kiedy SpongeBob będzie duży?". Końcówka jest spoko, ale to za mało, żeby mówić o dobrym filmie.

ocenił(a) film na 5
logan_slupsk

Mam dokładnie takie samo zdanie. Postaram się w najbliższym czasie obejrzeć ten film z 2004 roku, mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę.

ocenił(a) film na 4
Oliwcia77

Również mam taką nadzieję. Życzę miłego seansu.

P.S. Wersja z lektorem jest bardzo dobra. Z dubbingiem chyba nie ma.

ocenił(a) film na 1
Oliwcia77

Masz racje . Badziew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones