PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4301}

Sprawa Palmera

Bone Daddy
5,8 295
ocen
5,8 10 1 295
Sprawa Palmera
powrót do forum filmu Sprawa Palmera

7/10

ocenił(a) film na 7

Bone Daddy to solidny straszak, który nie serwuje nic nowego dla gatunku, ale jest po prostu pewniakiem - solidną produkcją w gronie detektywistycznych horrorów / thrillerów o seryjnych mordercach.

Fabuła jest przemyślana i poukładana. Autorzy podstawiają nam kolejne tropy na to, kto może być mordercą, a ostateczny wybór jest dość zaskakujący. Poza tym gość faktycznie pasuje do swojej mrocznej roli.

Rutger Hauer jak zawsze świetnie sprawdza się w swojej roli. Choć taki "Split Second" w podobnych klimatach (i również z tym aktorem w roli głównej) był ciekawszy ze względu na świeższy styl. Tutaj klimat jest również bardzo mroczny, ale na pewno nie ma tak żywej akcji jak w wymienionym przeze mnie tytule. Przez to może się wydawać momentami nudnawy i przegadany.

Ja i tak cenię "Bone Daddy" za swoją solidność - ciekawą historię, bardzo fajnie zagrane postaci, porządny klimat i sporą dawkę napięcia w zakończeniu.

Moja ocena: 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones