PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624296}

Srebrne kule

Silver Bullets
5,1 51
ocen
5,1 10 1 51
5,7 6
ocen krytyków
Srebrne kule
powrót do forum filmu Srebrne kule

Ktoś, kto przypisał ten film do horroru palił wcześniej jakieś niezdrowe zioło. Jeśli ktoś chce wilkołaka, musi go sobie podczas projekcji posadzić w fotelu obok. To nie horror. Raczej tzw. film artystyczny, kręcony 1 kamerą w długich ujęciach. Pełen przemyśleń, refleksji i egzystencjalnych obaw z których ciężkim bagażem miota się przez bite 68 minut nie tylko reżyser, ale – co najgorsza – również widz. Obejrzałem i chyba nie do końca wiem, co ja właściwie oglądałem.
Znany krytyk filmowy, Richard Brody (magazyn „The New Yorker”), zachwycony tą produkcją, wylicytował obraz po premierze wysoko, określając mianem 9-go najlepszego filmu w 2011 r.
O gustach się nie dyskutuje, ale jako człek ceniący swój wolny czas ustalę, których osiem filmów miał na myśli pan Brody i postaram się ich nie oglądać…

A szkoda bo tytuł mi się tak miło kojarzył ze starym dobrym klasykiem sprzed epoki komputerowej… Nic to. Czekam dalej…
http://www.filmweb.pl/film/Srebrna+kula-1985-30983

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones