PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866830}
5,3 3
oceny
5,3 10 1 3
Star Wars: Rogue Squadron
powrót do forum filmu Star Wars: Rogue Squadron

Mimo iż rozpoczęcie działań wojennych zaplanowano na 2023 rok, pierwsze ofiary gwiezdnych wojen zauważono w Polsce już w grudniu 2020 roku. Obrażenia jakich doznali najczęściej młodzi mężczyźni na wieść, że nową część "Star Wars" wyreżyseruje kobieta, były tak poważne, że niezależni obserwatorzy zastanawiali się, czy tak sponiewierani bohaterowie będą w ogóle w stanie w 2023 roku pojawić się na miejscu gwiezdnych walk. Grozy sytuacji dopełniał fakt, że lekarze, zajęci walką z epidemią koronawirusa, udzielali wtedy tylko teleporad, nie uważając, z niewiadomych przyczyn, utraty mocy przez wojowników za dolegliwość na tyle poważną, by przyjąć ich osobiście w gabinecie. My, żyjący w 2021 roku, z niepokojem patrzymy w przyszłość. Czy wagina między nogami reżyserki nie osiągnie kosmicznych rozmiarów? Co stanie się wtedy ze światem, jaki znamy? Angst. Weltschmerz. No future.

Lukasz_Gugulski

siku kupa pierddd

donmaslanoz14

Mój drogi, latryna jest gdzie indziej.

Lukasz_Gugulski

Hehe, dobre.

Lukasz_Gugulski

Za jakieś dwa lata będzie tu najazd incelstwa.

Lukasz_Gugulski

nie chodzi o to że jest kobietą chodzi o dorobek filmowy który nie wszystkich musi zachwycać. ludzie mają słuszne obawy skoro wiele filmów było nie udanych są przciętne oceny żaden z nich nie jest hitem szybko się o nich zapomina to można łatwo przewidzieć scenariusz tego filmu w rebelii będą same kobiety i obcy z innych planet czyli równo i tolerancyjnie i pewnie paru czarnych się tam znajdzie a w imperium będą sami biali elitarni mężczyźni. Mam nadzieje ze tak nie będzie bo można bez tej bijącej poprawności politycznej zrobić dobre kino robiąc i z kobiet i z mężczyzn silne ciekawe postacie ,mają sporo materiałów mogą się wzorować na książkach itd.ba nawet jest gra ROGUE SQUADRON 3D gdzie jest silna kobieta Kasan Moor https://starwars.fandom.com/wiki/Kasan_Moor tu link wspierająca luke a i innych i walczy na równi z nimi z imperium. Nie ma żadnych materiałów promocyjnych żadnych teaserów zdjęć ,wnioski nasuwają się same. Dodajmy fakt że właśnie usunięto z kalendarza disneya datę premiery w 2023 więc film na bank wyjdzie później. Wasza dyskusja pokazuje że tak naprawdę nie zależy wam na treściwej logicznej fabule. to przykre ale nie tracę nadziei poczekamy zobaczymy może właśnie ten film będzie dobry i zaskoczy wszystkich pozytywnie każdy zasługuje na szansę :)

olbrzym45

"Nie chodzi o to że jest kobietą"? Zajrzyjmy zatem do komentarzy (różnych forumowiczów) pod artykułem o tym, że reżyserką filmu będzie Jenkins: "A oni kombinują jak koń pod górkę, szukają 'reżyserek', upraszają je żeby łaskawie coś nakręciły, wyciągają z odmętów branży jakichś no-namów", "Reszta to tylko próba wydojenia jeszcze większej kasy od nawiniaków myślących, że bogate korpo szczerze wspiera jakieś równouprawnienia", "Niestety tu się już nie liczy talent tylko wagina między nogami", "Filmy to juz tylko narzedzia propagandowe jak u Adolfa", "Pani Kennedy do pracy nad Star Wars same kobiety zatrudnia mimo że to typ filmu którego 'targetem' są młodzi mężczyźni", itd., nie mówiąc już z "żartów" z samego feminatywu: "Reżyserka to takie pomieszczenie", itp. Choć niektórzy nie widzą tu problemu: "kobiecina na reżyserskim stołku nie musi być tu problemem". Jak widzisz, dla niektórych płeć ma znaczenie, nie "dorobek filmowy". (Oczywiście są też komentarze krytykujące Jankins po prostu, ale nie do nich się odnoszę.)

Lukasz_Gugulski

Masz rację. Na początku pisałem bardziej od siebie a jednak większość dzisiejszych ludzi idzie za falą tak jak pisałeś i bezmyślnie brnie nie mając wiedzy. Niestety dziś ludzie potrafią ocenić całokształt na podstawie jednego tak jak napisałeś i to jest przykre komentujący w ten sposób jedynie ośmieszają się, nie dając nic merytorycznego sensowego itd. Niestety od tego już nie uciekniemy i to będzie już zawsze obawiam się, czasem wystarczy jedna niepotwierdzona informacja a sępy w Internecie potrafią już rozdziobać  temat. takie pajace uliczne. trzymajmy kciuki za film kto wie może miło nas zaskoczy a jak będzie nieudany to też w pewnym sensie dobrze bo przyszli twórcy wyciągną wnioski i zrobią może jeszcze lepszy  film o podobnej tematyce. Zawsze tak myślę znajdziemy dobre strony w danej sytuacji:) Porażkę trzeba przekuć w zwycięstwo , więc będziemy na pewno dobrze się bawić . ja sam jestem fanem myśliwców typu x wing choć pewnie był latał b-wingiem bardzo je lubię ahah:) w jakiej eskadrze byś służył? ja lubię zielonych bo zdjęli super niszczyciel executora. trzymaj się i widzimy się za jakiś czas po premierze :)

Lukasz_Gugulski

smetne te Twoje pierdy i marna prowokacja

Lukasz_Gugulski

I obudziłeś się zlany zimnym potem.

Daryzda67

Ok, śnij dalej.

Lukasz_Gugulski

W malignie to jesteś cały czas, i nie wiesz tego.

Daryzda67

Jeśli napisałem, byś śnił dalej, to nie dlatego, że oczekuję, że będziesz mi swoje sny opowiadał.

Lukasz_Gugulski

Zamelduje to Zośce z PKT.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones