PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432410}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2

The Sisterhood of the Traveling Pants 2
6,6 30 475
ocen
6,6 10 1 30475
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów 2

Moim zdaniem pierwsza była lepsza :
a) Popłakałam się na nim ( pierwszy film na którym się popłakałam )
b) bardziej realistyczny
c) wydaje mi się , że one grały tam od nie chcenia

A jak wy uważacie ?

ocenił(a) film na 6
Honey180

Dla mnie obie części były całkiem przyjemne, ale chyba gdybym miała wybrać lepszą to również wskazałabym pierwszą.
Mimo wszystko po przeczytaniu serii książek "Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów" (które serdecznie wszystkim polecam-są 4 części-) uważam, że filmy wypadły dość słabo...
Oczywiście rozumiem, że nie dało się w 100% odzwierciedlić tego co było na papierze w filmie, ale żeby zmieniać niektóre wątki o 360 stopni ??
Dla tych którzy nie czytali druga część była na prawdę fajna, ale ja wiem co było w książce... ta 2 część filmu to tak na prawdę było połączenie 2,3 i 4 części książki... Niezbyt ciekawie się to oglądało myśląc że zaraz stanie się coś co było w 4 części aż tu nagle pojawia się wątek z 2... Mam nadzieję, że osoby które przeczytały książki choć trochę mnie rozumieją ;)
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
olcikus3

Zgadzam się całkowicie! Film oglądałam bardzo dawno, ale pamiętam, że co scenę coraz bardziej się dziwiłam, czy jeszcze bardziej można coś pozmieniać względem książki;p

ocenił(a) film na 8
Honey180

Dla mnie te pierwsza była lepsza, druga taka sobie :)

Honey180

ja tylko czytałam książkę i to dawno ale jestem ciekawa jak to wygląda w filmie :)

Honey180

Pierwsza część jest o wiele lepsza od drugiej, ale dobrze mi się oglądało również ten film, bo byłam ciekawa dalszych losów bohaterek. No ale zazwyczaj tak jest, że kontynuacje filmów nie przebijają pierwszych części... ;) Gra aktorska była OK, po prostu scenariusz drugiego filmu jest słabszy. Mniej się dzieje. Jest też mniej tych wzruszających momentów, przez co drugi film nie robi już takiego wrażenia, jak poprzedni.

Ogółem oba filmy ogląda się bardzo dobrze. Są kolorowe i sympatyczne. Czuje się też sympatię do bohaterek. Książek nie czytałam, więc porównania nie mam, ale uważam, że filmy i seriale nigdy nie dorównują książkom, więc takich porównań staram się nie robić wcale... ;)

ocenił(a) film na 5
Honey180

Zgadzam się :) Pierwsza część dużooo lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones