PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114292}

Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

The Sisterhood of the Traveling Pants
6,6 51 212
ocen
6,6 10 1 51212
5,6 5
ocen krytyków
Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów
powrót do forum filmu Stowarzyszenie Wędrujących Dżinsów

Pytanko....

...czy znacie może jakieś książki o podobnej tematyce? Tzn. młodzieżowo, "nastolatkowo", "przyjaźniowo", szkolno - wakacyjnie...

ocenił(a) film na 10
Chantal_21

Bardzo sympatycznych że się tak wyrażę książek młodzieżowych jest bardzo wiele. Jednak seria "Stowarzyszenia Wędrujących dżinsów" jest bardzo wyjątkowa. Co ja bym poleciła ? Młodzieżową serię Ewy Nowak min. "Lawenda w chodakach" , "Ogon Kici" , "Michał Jakiśtam". Serie Małgorzaty Budzińskiej "Ala Makota". Polecam też bardzo serie książek która składa się z wielu części "kumpelki randki " Cathy Hopkins. Jest ich jeszcze bardzo dużo ale może narazie nie będę pisać ; )

Chantal_21

Ja bardzo lubię "Na topie" Zoey Dean. jest "nastolatkowo" "przyjaźniowo" "szkolno-wakacyjnie"(zależy która część) + dużo forsy!!!!!!! Uwielbiam młodzieżowe książki

użytkownik usunięty
Chantal_21

Pamiętnik księżniczki
Plotkara-ale to już trochę ostrzejsze niż 'przyjaźniowo-szkolno-wakacyjnie' ;)
no i cała seria 'Dziewczyny się odchudzają' itd Jacqueline Wilson

ocenił(a) film na 9

Na topie, dziewczyna super, plotkara, au pair(wszystkie z ameryki). Polskie wymieniono wcześniej. Meg Cabot- Pamiętnik księżniczki, 1-800-jeśli-widziałeś-zadzwoń, pośredniczka(super)i wiele innych(proponuję zajrzeć do biblioteki lub empiku)

Chantal_21

dziewczęce? hmm... ja bym poleciła serię Jaqueline Wilson ,,Dziewczyny się odchudzają" itd. ich jest chyba 4, ale to pewnie wszyscy znają, bo takie oklepane... wejdź może na biblonetkę albo na www.coczytac.pl

Chantal_21

Ja poleciłabym wszystkie książki Krystyny Siesickiej, "Klub niewiniątek" Kate Brian oraz "Szukając Alaski" John'a Green'a.

Chantal_21

polecam książki z kultowej serii nastolatek europy zachodniej, w ktorej sklad wchodza ksiazki takich autorow jak: Bianka Minte-Konig; Sabine Both; Zimmermann & Zimmermann; Brinx & Koemmerling; Irene Zimmermann; Christamaria Fiedler; poza tym ta pani również fajnie pisze-Hortense Ullrich... mam nadzieje ze troche pomoglam...

baletomanka

Moze jak lubisz blizniaczki olsen to "BLIŹNIACZKI" "JAK DWIE KROPLE WODY" "16 URODZINY TO BEDZIE IMPREZA" w chwili obecnej jest po 12 tomow z kazdej serii. Polecam rowniez Budzynska "ALA MAKOTA" "DZIEWCZYNE AMERYKI" i "PAMIETNIK KSIEZNICZKI":)

jago18

Co do Olsenek to osobiście nie polecam, no chyba, że jesteś fanką tandetnych bliźniczek, które robią karierę dwa dni po urodzeniu... no ale to moja opinia. zaczęłam czytać jakaś książkę z nimi, ale po 3 minutach ją odłożyłam, bo była dla mnie po prostu słaba, a rzekłabym nawet baaardzo słaba... no, ale cóż... są gusta i guściki i niejedna z was uzna to za literaturę na wysokim poziomie..

baletomanka

TO jeszcze zalezy ile kto ma lat bo np jakiejs 12 latce moze sie spodobac seria blizniaczek olsen a inna 12 latka bedzie chciala cos na wyzszym poziomie:))

ocenił(a) film na 7
jago18

seria "Pośredniczka"- moim zdaniem jedna z lepszych, tak jak SWD
-"Dziewczyna Ameryki" - dużo lepsze niż Pamiętnik księżniczki
-"Szkoła dla blondynek"
-"Na topie", "Plotkara"- młodzieżowe, lecz strasznie monotematyczne
pełno jest takich książek, ale teraz nie mogę sobie przypomnieć tytułów

yvonne_93

Tak mi się teraz przypomniało pare tytułów...
Tak jak wyżej POŚREDNICZKA
Ale są też MAGICZNY PECH, IDOL NASTOLATEK, LICEUM AVALON itp. Wszystkie Meg Cabot...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones