PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806077}

Strażnicy Galaktyki: Volume 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3
7,8 56 394
oceny
7,8 10 1 56394
7,5 38
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki: Volume 3
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki: Volume 3

W tym filmie nie podobało mi się dosłownie nic, sam Marvel nigdy nie wydał niczego gorszego.
Jakim cudem ma średnią 8,2 na filmwebie? Cytując pewnego słynnego polskiego muzyka "Jak do tego doszło nie wiem".
Ilość absurdów w tym filmie jest zatrważająca. Ogółem ten film to jeden wielki absurd, który nigdy nie powinien powstać.
W pewnym momencie Peter dryfuje sobie w kosmosie przez pół minuty, prawie rozsadziło mu czaszkę, ale nagle dzięki mocy przyjaźni można go przywrócić
do życia, niesamowite.
Druga sprawa to żarty. O ile z reguły lubię marvelowski humor, to tutaj zdecydowanie nie wyszło, przy niektórych scenach przechodziły przeze mnie ciarki żenady.
Dalej - przewidywalność fabuły. Ten film pozwolił mi poczuć się jak prorok, prawie za każdym razem wiedziałem jak skończy się dana scena. Nie oczekuje ciągłych zwrotów akcji, ale jednak nie lubię kiedy w trakcie oglądania czuje się jak jasnowidz.
Do tego wszystkiego film niezwykle nudny, w trakcie oglądania kilkukrotnie sprawdzałem ile zostało do końca.
Czarny charakter, dosłownie i w przenośni, też nie udany. Odnoszę wrażenie, że twórcy próbowali stworzyć kogoś na kształt Thanosa, komu przyświęca wyższy cel i wierzy, że dzięki niemu świat będzie lepszy. To również nie wyszło.
Dla mnie 4/10. Patrząc na bardzo wysokie opinie krytyków na całym świecie, liczyłem na coś dużo lepszego.

ocenił(a) film na 8
blstrpl

Mylisz się

ocenił(a) film na 9
blstrpl

Może Ty oglądałeś jakąś chińską wersję?

blstrpl

Nie jest to film wybitny, ale nie nazwałbym go najgorszym filmem Marvela. Moim zdaniem jest nawet jedną z lepszych produkcji pośród tego wysrywu jaki zaoferował Marvel po zakończeniu fazy 3.
Jeśli uważasz Strażników Galaktyki 3 za najgorszy film Marvela, to rozumiem, że nie oglądałeś ostatniego Thora, Spidermana lub choćby Doktora Strange'a.

Maydo

wszystkie 3 filmy ktore wymieniles sa duuuzo lepsze od straznikow 3

blstrpl

Najgorsze od marvela to były ostatni Thor i Antman 3 a wcześniej Czarna wdowa, Morbius, Venom 1 i 2, czarna pantera 2, chyba wszystkie gnioty wymieniłem

ocenił(a) film na 4
blstrpl

Eeee no bez przesady. Znacznie gorsze gnioty to Czarna Pantera, Ant-Man (ten najnowszy) czy Kapitan Marvel.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones