PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 456
ocen
7,5 10 1 251456
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Swietne dialogi, znakomita kreacja :)
Ciekawe ile wzial za tak "gadana" role :D
Swoja droga zastanawia mnie dlaczego jemu nie dali roli Draxa.

ocenił(a) film na 6

Nie sądziłam że będzie tak dużo mówił... :d Najciekawsza rola świata, też chciała bym zostać "Grootem" i wsiąść za to kasę. Mój ulubiony bohater :p

ocenił(a) film na 7

Za niski.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

???
Widziales na zywo Daniela Craiga albo Toma Cruisa? A w filmach herosi :D
Nie sadze zeby to byl powod

ocenił(a) film na 7

Był, widziałem wywiad z Gunnem w którym twierdził, że Drax miał być wyraźnie wyższy od Star Lorda.

użytkownik usunięty
_Andrzej_

ok, no wiec mamy rozwiazanie zagadki...zostalo mu wiec do zagrania drewno :D

Do fanow Diesla-bez obrazy , lubie czasem sam popatrzec na dobra akcje w jego wykonaniu;)

ocenił(a) film na 9

On jest poważniejszym facetem i bardzo lubie science-fiction i jego głos po prostu stworzył postac Groota, nie ośmieszaj się

użytkownik usunięty
Himiteshu

Baranie, nie widzisz ze wszystko z usmiechem i humorem tutaj traktuje????
Deb..le jak Ty szukaja tylko pretekstu by zasiac hejt lub zwyzywac na forum? Wez lekture szkolna i poczytaj zamiast samemu sie osmieszac.
WSZYSTKO JEST Z HUMOREM TUTAJ PODANE!!!!
No tak, skad Ty to mozesz wiedziec, przeciez Ty w Polsce mieszkasz gdzie jak smiac sie to tylko szydzac i hejtujac z kogos.

Moim ulubionym gatunkiem jest sci-fi, a jak poczytasz dalej to dowiesz sie ze Diesla tez lubie.
Niemniej jednak bardziej chodzilo mi o to ze wzial kase(jako dobry aktor akcji, czesto sci-fi) za role w ktorej w ogole go nie widac.
I nie sraj chrzanem ze tak swietnie glosem zagral..rownie dobrze mozna bylo syntezatorem czyjs glos obrobic i wyszlo by na to samo.

Z wyrazami atencji

ocenił(a) film na 9

Za dużo na tym forum je banych trolli żebym traktował Cie poważnie, sorki

I am Groot

ocenił(a) film na 4

typowa dla niego rola zawsze gra jak kawał drewna...

polecam film |Stalowy olbrzym| tam Diesel użycza głosu robotowi i jest to kreacja dużo bogatsza - wypowiada może z 10 słów :))
pozdrawiam

ocenił(a) film na 4

skoro jest drewniakiem, animacją komputerową
to jakim cudem ma taka wysoką punktacje
czyli ludzie bezmyślnie głosują, kuźwa świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones