PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 385
ocen
7,5 10 1 251385
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Do obejrzenia,

ocenił(a) film na 5

jak zlew pełen naczyń, a nam się nie chce zmywać i szukamy czegoś, co chodź na chwilę oderwie nas od problemu braku czystych widelców. Dla amatorów kina ambitnego - odradzam. Obejrzałem ze względu na dziewczynę.

kopek0408

10 dla Zielonej Mili, Siedmiu Dusz, Joe Blacka, Forresta, Skazanych - amator kina ambitnego - Boże, jak śmiesznie xD

Kubuskk

jeżeli dla ciebie filmy które wyżej wymieniłeś nie są choć "trochę ambitne" to pozdrawiam twój mózg, jednocześnie współczując. idź spać bo zaśpisz jutro do gimbazy, drogie dziecko.

jacob_filmweb

Przepyszne, po prostu przepyszne - wprost uwielbiam cymbałów, którzy nazywają gówniane filmy "ku pokrzepieniu serc" ambitnym kinem. Gdybyś nie miał IQ na poziomie temperatury pokojowej, to bym Ci polecił Ceylana, Farhadiego, Sorrentino czy Andersona, ale cóż...

Kubuskk

Mów mi jeszcze, cymbał posłucha, awww :D

jacob_filmweb

Jeszcze przeszkodzę ci w oglądaniu jakiegoś kolejnego przeboju dla gospodyń domowych, lepiej nie

ocenił(a) film na 9
Kubuskk

"IQ na poziomie temperatury pokojowej" XDD Toś doj#$ał :D A Ty co myślisz o "strażnikach"?

ocenił(a) film na 6
kopek0408

Ja obejrze chyba tylko dla szopa siejącego rozpie**ol:D

ocenił(a) film na 9
WDK

to lepiej nie oglądaj

ocenił(a) film na 9
kopek0408

To ona powinna obejrzeć ze względu na Ciebie, wstyd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones