PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 240
ocen
7,5 10 1 251240
6,9 44
oceny krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Nic ciekawego 4/10

ocenił(a) film na 4

Po filmie który ma tak wysoką ocene można a nawet trzeba spodziewać się czegoś więcej ten niestety mocno rozczarowuje...
Fabuła płytka nie wymagająca żadnego myślenia no ale to praktycznie standard w tego typu filmach co gorsza film praktycznie wogle nie wciąga niby akcja jest latanie strzelanie ale wszystko to jakoś mało emocjonujące bez polotu i fantazji efekty specjalne na średnim poziomie niczym nie powalają z plusów jedynie szop jest ,,dobry" ale to i tak o wiele za mało i nie wiem po co robić kolejną część [wiem dla kasy] skoro ta już była słaba no ale co tam gimbaza się ucieszy :)

ocenił(a) film na 7
slobi

Jeeeeezu ludziska, nie wymagajcie od familijnego widowiska sci-fi z domieszką komedii [nie zagłębiając się już w to, co kogo śmieszy, a co nie], żeby był arcydziełem, z głęboką fabułą i w dodatku niech pozostawi otwarte furtki, lub zakończenie w stylu mindf*ck. W dodatku jest to ekranizacja komiksu. Przecież wiedziałeś, że będziesz ogładał STRAŻNIKÓW GALAKTYKI a nie MILCZENIE OWIEC. Proponowałbym oceniać filmy według tego, do czego aspirują. A więc Guardians... nie są górnolotnym filmem z drugim dnem, i egzystencjalnymi przemyśleniami, a rozrywką dla rodziny, i w tej formie sprawdza się całkiem nieźle, jest trochę humoru, charyzmatyczni bohaterowie. Nie wymagajcie od każdego filmu by zmieniał świat!
Jak dla mnie w gatunku z 7 się należy z odchyleniami +/- 1 zależnie od czyichś standardów oceny :D

ocenił(a) film na 4
Dawid.Lis

Oczywiście że wiedziałem co oglądam i doskonale sobie zdaje sprawe że jest to kino rozrywkowe a nie jakiś dramat czy tym podobne i żadnego przesłania w tego typu filmach nie szukam tyle tylko że w tym przypadku jest to rozrywka delikatnie mówiąc która nie spełnia moich oczekiwań i stąd taka ocena jest w tym gatunku parę ciekawszych pozycji....

ocenił(a) film na 9
slobi

np jakich?

slobi

Hmmm wielkie rozczarowanie? No wątpię tym bardziej, że to jeden z niewielu komentarzy narzekający na ten film. Dużej większości się podoba więc masz i ty prawo do swego zdania. Ja np parsknąłem jak zobaczyłem u ciebie ocenę 10 za Sagę Zmierzch:) Ale jak mówię "KOŚCIELNY LUBI OGÓRKI A KSIĄDZ JEGO CÓRKI":)

użytkownik usunięty
hantos

Najwyraźniej nie rozumiesz fenomenu sagi . Owszem . Te filmy są złe . Nawet bardzo złe . Do tego stopnia że aż dobre . Oglądanie sagi zmierzch sprawia ogromną przyjemność kiedy śmiejemy się z wszelkich idiotyzmów jakie zaserwowali nam twórcy . To film tak cholernie zły że aż dobry i można się na nim dobrze bawić robiąc sobie z tego wszystkiego bekę . Mało kto traktuje te filmy poważnie .

Ja nie rozumiem......Widzę, że ty wiesz lepiej jaki JA mam gust i co lubię bardziej? Nie interesują mnie fenomen ani zadufani krytycy bo jedynym dla mnie słusznym jestem ja sam. To ma się mi podobać a nie komuś innemu i tyle.

I co byś nie powiedział uważam film za dobry.

użytkownik usunięty
hantos

I bardzo dobrze . Szanuję i jak najbardziej popieram twoje podejście . Wcześniejszym postem po prostu wyjaśniłem ci dlaczego saga zmierzch podoba się ludziom . Jeżeli mimo tego co napisałem tobie się nie podoba to spoko . Rozumiem to jak najbardziej bo to cholernie złe filmy . Natomiast nie zrozumieliśmy się jeśli chodzi o początek mojej wcześniejszej wypowiedzi . Nie miało to na celu stwierdzenia że ja coś wiem lepiej bo sam mam w nosie krytyków . Po prostu wyjaśniłem ci dlaczego te filmy się podobają . Po prostu nikt nie podchodzi do nich na serio . Tobie się nie podobało i jak najbardziej to szanuję . Ja natomiast oglądając miałem wielką bekę z tego jak bardzo zły jest ten film . Pozdro :)

ocenił(a) film na 9
slobi

Ja pier$$$e XD Cebula kontratakuje. Jakie średnie efekty? Ty chyba inny film oglądałeś. Tutaj efekty były na najwyższym poziomie. Co ci się w tych efektach nie podobało? Za mało było twoich ulubionych kolorów? Fabuła jest prymitywna, bo to film tylko i wyłącznie rozrywkowy, dla efektów specjalnych i rozrywki. Taka rada dla ciebie - jak chodzisz na takie filmy, to przedtem wyciągnij łaskawie kij z dupy i po prostu daj się ponieść, a nie pierdziel smutów, bo nawet nie wiesz o czym mówisz.

ocenił(a) film na 9
slobi

Patrz ja mam 28 lat i się cieszę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones