PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 385
ocen
7,5 10 1 251385
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Strażnicy Galaktyki: 7,5
Interstellar: 7,9

Serio ? Czyli te filmy są prawie na tym samym poziomie. Ok...

m2ka

A który film lubisz a kyóry nie.

m2ka

jak dla mnie straznicy 10 interstellar 8

ocenił(a) film na 10
m2ka

To dwa różne filmy i oba na swój sposób piękne. Strażnicy działają na wyobraźnie, są kwintesencją dobrej rozrywki i świetnym wizualnym spektaklem. A Interstellar daje dużo do myślenia ... i też jest super spektaklem :) ale dla innej grupy ludzi.

użytkownik usunięty
m2ka

Też się dziwię, że Odyseja Kosmiczna dla niepełnosprytnych przerasta w notach luzacki hołd dla kina nowej przygody.

użytkownik usunięty

tu się zgodzę :)

ocenił(a) film na 3
m2ka

Masz rację. Interstellar jest dużo lepszy od Strażników Galaktyki, a nie tylko o 0,4. Ale to jeszcze nic. Zwróć uwagę, że Man of Steel ma 6,5. To jest dopiero zabawne. Film 100 razy lepszy, a ma ocenę niższą o 1 od tego gniota Strażników Galaktyki. Coraz bardziej przekonuje się, że tych ocen na filmwebie nie należy traktować poważnie.

oscilek

Przecież Man of Steel to pełna błędów logicznych papka z której dobre są tylko sceny akcji. Ten film chce być poważny, ale to jest zabawne jak mu nie wychodzi :P Powiedz po prostu, że wolisz gdy film jest na poważnie i wszystko się wyjaśni.

ocenił(a) film na 3
_Zero_

Mi się bardziej podobał Man of Steel niż Strażnicy Galaktyki i tyle.

oscilek

No to ok, to Twój gust. Lubisz poważniejsze produkcje i bardzo dobrze. Chodzi mi o to, że patrzenie na oceny jest głupie. To oceny społeczności, one nie są żadnym odzwierciedleniem jakości filmu, tylko odzwierciedleniem jak się ludziom podobał. A to dwie zupełnie inne rzeczy.

ocenił(a) film na 9
_Zero_

W końcu post,pod którym mogę się podpisać obiema rękami.Aż zapiszę sobie twoje ostatnie zdanie,bo trafia w sedno.

ocenił(a) film na 9
m2ka

w swojej kategorii kazdy z tych filmow zasluguje na te swoja ocene bo z tego co wiem nie sa one w tych samych kategoriach poza samym sci-fi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones