PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 456
ocen
7,5 10 1 251456
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Dla 13 latków fajne, ale nic głebszego w tym nie ma

ocenił(a) film na 8
Maqwy_96

I "bo nie ma nic głębszego" to zaraz trzeba 5 wlepiać? Nie każdy film musi być pretensjonalny i zgrywać Odyseję Kosmiczną. Uwierz lub nie ale filmy na które się idzie po prostu dobrze bawić mają takie same miejsce w gatunku filmowym jak "głębsze" twory.

ocenił(a) film na 5
dawid1420

Taka ocena przede wszystkim za powtarzalność, Oglądasz to i myślisz " już to kiedyś widziałem" Ten zły, ten dobry ... oklepane . Poza tym co złego jest w ocenie 5 ? Nie jest to 1 czy tam 3 . Jest to średni film i taką właśnie ocenę dostał

użytkownik usunięty
Maqwy_96

W wielu filmach jest schemat "ten dobry i ten zły" i te schematy wciąż się pojawiają a wiele filmów bazujących na tych schematach są już kultowe (Władca Pierścieni, Gwiezdne Wojny) więc nie trzeba na siłę wymyślać nowych schematów

ocenił(a) film na 5

No dobrze, ale ten film jest jaki jest , sredni i taką ocenę dostaje

ocenił(a) film na 9
Maqwy_96

To może nowi Szybcy i Wściekli są lepsi?

ocenił(a) film na 7
Kofwit

Zgadzam się. Film po prostu średni, z tym że jak dla mnie bardziej takie 6-7 w ocenie. Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów i to nawet nie dlatego, że korzysta z oklepanych schematów, bo większość współczesnych filmów z nich korzysta. Sama historia po prostu nie oferuje nic ciekawego. Ot MCU musiało pociągnąć trochę wątek kosmiczny, więc wyszło to. Jak dla mnie niektórym filmom ze stajni Marvela ten film nie dorasta do pięt, biorąc pod uwagę właśnie tę rozrywkę, którą ma nam jedynie według Was dostarczać. Taki Winter Soldier, Avengers, czy Iron Man, robiły to o niebo lepiej.

ocenił(a) film na 9
Avaranche

Strażnicy nie są arcydziełem, ale zapewniają świetną rozrywkę, a wizualnie wygląda to rewelacyjnie. Film mocno komediowy, nie wydumany i wcale nie udający, że musi być poważny i mhoczny jak film Nolana, gdzie nie ma ani brutalności ani mocniejszych momentów, a chce uchodzić za coś czym nie jest. Jak ktoś lubi kino nowej przygody, to Strażnicy są hołdem dla takiego kina. Poza tym filmów w kosmosie nigdy za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones