PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594357}

Strażnicy Galaktyki

Guardians of the Galaxy
7,5 251 385
ocen
7,5 10 1 251385
6,9 45
ocen krytyków
Strażnicy Galaktyki
powrót do forum filmu Strażnicy Galaktyki

Jestem świeżo po premierze i powiem wam ludzie, że ten film mnie zaskoczył, i to mocno.
Bo czego spodziewaliśmy się oglądając trailery? Lekkiego, pełnego humoru i akcji filmu, a ten zboczył z tego kursu.
Humor jest, na poziomie, ale przeplata się on ze scenami pełnymi patosu, czasem lekkiego dramatu i poważnych kwestii, do tego cięty język pełen dość mocnych wyzwisk jak na film PG 13, do tego Marvela: whore, dick, assholes itp. padają aż miło.
Chris Pratt jako Star Lord jest ok, choć do Roberta Downey Jr. mu sporo brakuje - jest ok
Zoe Saldana jako Gamora, czyli piękna wojowniczka jest piękna i wojownicza, czyli standardowa rola.
Batista jako Drax to miłe zaskoczenie, naprawdę był fajny w roli Destroyera.
Groot - świetny był ent, naprawdę fajna postać, taki trochę Chubaka ze Star Wars, tylko zabawniejszy.
Rocket genialny i tyke. Szop z flintą ukradł cały film, jego wybuchy gniewu, akcje, po prostu miazga.
Ronan nasz czarny charakter był ok, półkę wyżej od Malekhita z Thor The Dark World, gdy przemawiał, ten jego głos powodował ciarki.
Nebula podobnie jak Gamora.
Yondu to po Rockecie kolejna świetna postać, sceny z nim były wyśmienite.

No i Thanos... Oj to będzie kawał villaina w Avengers 3, jest moc.

Co wy myślicie? Dla mnie mocna 9tka, bez dwóch zdań, czy jest to najlepszy film Marvela? Raczej nie, jednak Winter Soldier jest wg mnie wyżej, a Avengers wygrywają epickością i star powerem, ale stawiam GotG na trzecim miejscu razem z pierwszym Iron Manem.

Frieza

Jak jest patos, to super :)

ocenił(a) film na 5
Frieza

Jest moc, miażdży system, duużo humoru!!11111 xdXD:Dxoxox

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones