PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138968}

Strażnik wybrzeża

Hae anseon
6,3 1 136
ocen
6,3 10 1 1136
5,0 3
oceny krytyków
Strażnik wybrzeża
powrót do forum filmu Strażnik wybrzeża

Szczerze wątpię, żeby armia w Korei była taką zgrają popychadeł i partaczy, którym dziecinnie łatwo zabrać broń, wykonywujących rozkazy byle faceta-cywila, dających się owinąć wokół palca jakieś tam chorej kobiecie. Połowę filmu zajęło żołnierzom wysłanie psychicznego kolegi na badania, a przecież widać po nim było, że jest zdolny do wszystkiego. Sam jeden mógł cały pluton roznieść? Widocznie to nie problem w dalekiej Azji.
Denerwujący jest brak płynności pomiędzy kolejnymi scenami, które skaczą po sobie i przedstawiają ciągle to samo (wywalają żołnierza z obozu, wraca, obraża kogoś, dostaje lanie, znowu go wywalają itd.).

Ja tego filmu nie łyknęłam. Dość średni, bardzo.

ocenił(a) film na 5
Budziol

Budziolku zgadzam sie z toba. Po obejrzeniu Wyspy, Pustego Domu, liczylem na duzo wiecej , jedyne plusy to odtworca glownej roli, muzyka i zakonczenie. Jestem pewny, ze gdyby film ten wyrezyserowal mniej znany rezyser, malo kto by pamietal o tej produkcji. A i oceny bylyby o wiele nizsze.

Szybszy

O ironio, nieprawdaż? Trochę to jest jak wrzód na karierze Kim Ki-duka. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones