PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109027}
6,6 79
ocen
6,6 10 1 79

Strzały w Arizonie
powrót do forum filmu Strzały w Arizonie

Plakat jak z jarmarku

ocenił(a) film na 5

Wszystkie postacie kobiet (łącznie z pięć) jakie zaistniały w tym filmie są tak żenujące, że zdumiewającym jest wręcz zachowanie mężczyzn, których film kreuje na herosów. Kobiety wyglądają tu jak niepełnosprawne psychicznie w dodatku jak mawia Buscemi w "Fargo" jedna z nich jest "fuckin' mute" druga na odwrót pieprzy bez przerwy od rzeczy. Obie doprowadzają bohaterów do wzajemnej wyrzynki. Tak mniej więcej wygląda ten krótki i nieco denerwujący film, choć zarazem przykuwający uwagę.

Harry

wizyta u terapeuty może ci pomoże, choć ja w to wątpię...

ocenił(a) film na 5
kotbury

Cóż, być może masz rację. Może ona nawet jest warta 13 lat przetrwania. Nie wiem. Nie mnie to osądzać. Może ktoś kiedyś napisał głupi komentarz pod wpływem kilku puszek piwa a Ty teraz przyjmujesz to za constans. Mam to w dupie. Choć jeśli tak łatwo wątpisz to być może tobie w życiu przyda się specjalista prędzej niż mnie. 13 lat i przetrwałem bez niego. Choć w sumie... Laryngologa potrzebowałem.

ocenił(a) film na 5
Harry

Przypuszczam zresztą że niejeden głupi mój komentarz na tym portalu się znajdzie ale bynajmniej w dupie mam tych którzy uznają to za stałą niezmienną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones