PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618668}

Strzelec

Le guetteur
5,8 628
ocen
5,8 10 1 628
Strzelec
powrót do forum filmu Strzelec

Taki sobie

ocenił(a) film na 6

Placido to świetny rzemieślnik i jego reżyseria nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Znakomita obsada, której potencjał nie został jednak wykorzystany.
Co zawiodło? Myślę, że scenariusz.
Gang liże rany i kłóci się o łup po nieudanym napadzie na bank. Było? Wiele razy, a już dawno schemat został bezlitośnie wykpiony przez Tarantino. No to dorzućmy jeszcze tajemniczego gościa od służb specjalnych i motyw osobistej zemsty. Jeszcze mało? To może jeszcze, zupełnie od czapy, psycho serial killer. Dawno zresztą nie widziałem w porządnym filmie takiego mdłego i bezbarwnego psychola.
W rezultacie, wyszła mało prawdopodobna i, co gorsze, mało zajmująca widza historia.

aklekot

Podzielam zdanie co do scenariusza !!

ocenił(a) film na 4
aklekot

Ujdzie - 4/10 !!!

ocenił(a) film na 7
aklekot

Dla mnie wątek psycho killera jest dobry, na pewno ma tu więcej sensu, niż osobista zemsta komisarza i to powiązanie ze śmiercią jego syna, to już taki totalny fuks. Od biedy jesteśmy wstanie zrozumieć, że lekarz wyleciał z zawodu za jakieś swoje skłonności, świadczy usługi dla przestępców i wykorzystuje sytuacje do zgarnięcia kasy.
Natomiast problem w tym, że tempo jest szybkie od początku - brakuje miejsca na pogłębienie postaci, gdzie drugi plan nie ma wiele miejsca - ukazanie grupy - totalnie po łebkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones