PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695003}

Sufrażystka

Suffragette
6,9 22 211
ocen
6,9 10 1 22211
5,7 6
ocen krytyków
Sufrażystka
powrót do forum filmu Sufrażystka

Helena Bonham Carter, Meryl Streep ...Super, że znowu razem zagrały w jakimś filmie! Długo na to
czekałam . Świetna obsadza, świetna fabuła! Zapowiada się ciekawie

Sindarinn

"znowu"? Błagam, jeżeli liczysz "Lemony Snicket" to zacznij liczyć od nowa :D
Pierwszy wspólny film. Tak ja to widzę. NARESZCIE!

użytkownik usunięty
xxxoliksxxx

To prawda. Helena w "Lemony Snicket" wystąpiła tylko epizodycznie.

Wiem, ona, a raczej jej nogi ;)
Nie zaliczam tego tym bardziej że nie było między nimi interakcji. Mam nadzieję, ze tu do niej dojdzie ;D

ocenił(a) film na 6
xxxoliksxxx

To prawda, lecz mimo to w obsadzie filmu były razem, więc pozwoliłam sobie tak napisać :)

Sindarinn

Okej, rozumiem.

użytkownik usunięty
Sindarinn

Dla mnie te dwie aktorki są jak z dwóch światów, więc zobaczenie ich razem na ekranie będzie dość surrealistyczne:)

ocenił(a) film na 8
Sindarinn

Helenka i Meryl w jednym filmie - W KOŃCU, już nie mogę się doczekać! ("Serii niefortunnych zdarzeń" nie biorę pod uwagę) Po obejrzeniu zwiastuna zapowiada się bardzo ciekawie, chociaż dla takiej obsady i tak poszłabym do kina w ciemno :)

ocenił(a) film na 7
random_cinemalover

Może być to uznane za spoiler!

Myślę że się rozczarujecie bo chociaż Meryl jest wymieniona w obsadzie i gra ważna rolę to w filmie pojawia się na co najwyżej 5 min. Interakcja jest natomiast krótka.

Mimo to film gorąco polecam. Nie jest to arcydzieło ale ogląda się go z przyjemnością i na szczęście nie jest zmanierowany.

ocenił(a) film na 8
robaczek_94

Jednak Meryl Streep to już jest marka. Zagra w filmie 5 minut, a i tak będzie na plakacie ;)

ocenił(a) film na 8
robaczek_94

No niestety... Ale chociaż była jakaś interakcja ;) mi też film bardzo się podobał.
Tak jak napisał użytkownik nade mną Meryl może już teraz być twarzą filmu nawet jeśli wystąpi w nim przez ledwie kilka minut :D

robaczek_94

Dokładnie, na plakacie jest, a w filmie widzimy ją niestety przez chwilę. Trochę nieuczciwe wobec widza, ale wiadomo, czego się nie robi by wypromować film...

Ale sam temat filmu ważny i ciekawy.

ocenił(a) film na 5
Sindarinn

Streep w całym tym filmie może zagrała 3 min ? a i nawet nie wiem czy tyle zagrała .... dla mnie zagrały by razem gdyby od początku do końca grały w całym filmie .... Meryl chyba w gościa przyszła na plan filmowy ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones