PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391852}
6,1 3 597
ocen
6,1 10 1 3597
6,6 5
ocen krytyków
Sukiyaki Western Django
powrót do forum filmu Sukiyaki Western Django

Dzisiaj miałem nieprzyjemność obejrzeć 2 najgorsze filmy Miike w których niebezpiecznie zbliżył się do amerykańskich standardów. Pierwszy z nich to bajkowy niczym Speed Racer ''Yatterman''. Wolę ciemną stronę Pana Miike. Uwielbiam Tarantino, do tego filmu dobrze się wpasował. Jednak obejrzałem wersję Anglojęzyczną która jest irytująca. W prawdzie są jakieś japońskie wstawki. Oryginał jest Japoński ?

ocenił(a) film na 9
Finalny_Odbiorca

Chyba oglądałeś orginał. Szprechają po angielsku z japońskim akcentem(pewnie przestylizowanym). Taki zabieg, mimo że mniejwięcej ogarniam inglisz, tu koniecznie musiałem mieć txt :). Co do samego filmu, mi się wkręcił:), dziwi mnie niska nota:(. Wykręcony jak lubię;
Wojna róż, test miecza(chyba najlepsza, wyłem w nocy;) ), typ na schodach, tarcza do Gatlinga. Myślę że tu działa specyfika Mike, nie da się lubić jego wszystkich filmideł. I każdy ma swoje, te git jak i ble.
Pozdro

MCDEVIL

Ten akcent jest nie przestylizowany tylko ich naturalny. Podejrzewam że część ekipy uczyła się tekstu fonetycznie na pamięć bo po angielsku mówi słabo albo wcale (podobnie jak było przy realizacji Wyznań Gejszy). Bez napisów trudno zrozumieć ten bełkot. Sam film strasznie mnie rozczarował niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones