PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=671974}
4,4 5 794
oceny
4,4 10 1 5794
Summer Camp
powrót do forum filmu Summer Camp

W sumie nie wiem na ile go ocenić. Pierwszy raz tak bardzo śmiałam się ja horrorze :D na niektórych scenach cała sala kinowa się brechtała xD w sumie spodziewałam się czegoś innego, straszniejszego, ale koniec końców nie był zły.

ocenił(a) film na 6
Limonka138

Skoro lubisz śmiać się na horrorach polecam rec 4 geneza

s111

Nie widziałam żadnego "Rec", ale po zwiastunach wydają się straszne... Co tam jest takiego śmiesznego? D:

ocenił(a) film na 6
Limonka138

Owszem rec 1 i 2 jest może straszny. Ale ta część geneza no to masakra.trzeba to po prostu zobaczyć. Jak babka w śukni ślubnej zapierdziela z piła motorowa

ocenił(a) film na 8
Limonka138

Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony tym filmem. Spodziewałem się kolejnego Reca, a tu dostałem dobre kino rozrywkowe. Cały czas coś się dzieje, akcja sprawnie poprowadzona, a przez sposób działania wirusa wyszła niezła komedia pomyłek. Akcja, jak laski biły się między sobą lub ostatnia scena z dziećmi są mistrzowskie, na komediach rzadko kiedy tak się śmiałem.

Wiszu89

Zgadzam się, te sceny były genialne :)

ocenił(a) film na 6
Limonka138

Witam,jeśli ubawił Cię ten film,to polecam obejrzeć jeszcze ten, https://www.filmweb.pl/film/Por%C4%85bani-2010-530650 .Też ładna polewka jest :D

jazdowicz2666

Odznaczyłam sobie, bardzo dziękuję ;)

ocenił(a) film na 6
Limonka138

Nie ma sprawy.Możesz po obejrzeniu dać znać jak tam wrażenia,czy dużo śmiechu było :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones