PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 165
ocen
6,3 10 1 57165
6,9 18
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

Nie polecam

ocenił(a) film na 3

Tak potężnej dawki kiczu dawno nie widziałem. Każda akcja tego filmu wywoływała u mnie śmiech i litość . Wszystko, cały ten splot wydarzeń, graniczy z bezsensownością .Nastawiłem się na dobry film sci-fi, a dostałem czymś ciężkim w ryj. Brakowało jeszcze pingwinów z Madagaskaru.

ocenił(a) film na 8
gontar83

Spokojnie człowieku, to tylko film. Widać z miejsca, że nie załapałeś konwencji w jakiej ten film był kręcony i w jakiej powinien być odbierany, ale czy to jest powód, żeby zakładać osobny temat i odstraszać innych od obejrzenia filmu? Na przyszłość pomyśl dwa razy, dowiedz się więcej o filmie zanim podniesiesz lament, bo jak na razie to treść Twojej opinii ma tyle wspólnego z filmem, co pingwiny z Madagaskarem. pozdro600

ocenił(a) film na 3
aniedam

film jest do dupy i tyle w temacie

ocenił(a) film na 8
gontar83

Gówno prawda

ocenił(a) film na 8
gontar83

Przecież to jest film z gatunku kina familijnego, coś w stylu The Goonies, E.T. czy Gremlins. Trzeba być nieźle ograniczonym, żeby film dla młodzieży brać i oceniać jako pełnoprawne science-fiction.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones