PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568255}
6,3 57 165
ocen
6,3 10 1 57165
6,9 18
ocen krytyków
Super 8
powrót do forum filmu Super 8

zdziwiły mnie wasze opinie w większości negatywne, to kino specyficzne ale jak zrobione i jak zgrane!!!! Świetne efekty i ten klimat lat 80- tych .Polecam jak najbardziej!!!!

użytkownik usunięty
nathalie34

No właśnie mam podobne odczucia względem super ósemki jak Ty.

Takie filmy już nie powstają. Miałem wrażenie, że E.T. spotkało The Goonies;-) Ja wiem, że Spielberg ma fioła na punkcie obcych cywilizacji i potrafi spartaczyć niektóre obrazy (np. zakończenie nowego Indiany czy ciągnącą się jak flaki z olejem "Wojnę światów"), ale widać, że i w tym obrazie maczał swoje palce (choćby tylko jako producent). Myślę, że J.J.Abrams zrobił ukłon w stronę jego starszych produkcji i powstało naprawdę coś wyjątkowo dobrego. Ogromna w tym zasługa grających swoje postaci dzieciaków. Naprawdę byłem pod szczerym wrażeniem ich dojrzałości aktorskiej, w szczególności Blondie (czyżby siostra Dacoty Fanning?) i Charlesa. Scenariusz, efekty specjalne no i muzyka także spełniają tutaj swoje zadanie. Wreszcie bardzo dobry film s-f i to w dodatku dla (niemal) całej rodziny;) Jestem jak najbardziej na tak!:)

ocenił(a) film na 9

miło że ktoś ma podobne odczucia, dokładnie, takie filmy juz nie powstają ,a widziałeś "Srebrna kula'? też lata 80-te, na podstawie stevena kinga, polecam jak najbardziej :)

użytkownik usunięty
nathalie34

No niestety nie widziałem, ale już zaznaczyłem, że "umrę jak nie zobaczę":)
A w/s wilkołaków to pamiętam , że kiedyś bardzo mi się podobało "Pełne zaćmienie" (http://www.filmweb.pl/film/Pe%C5%82ne+za%C4%87mienie-1993-38384). Przyznaję, że nie wiem jakby to było teraz, ale jako licealista bardzo jarałem się tym filmem (pomimo, że to kino klasy B).
Pozdrowienia

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Też byłem zdziwiony. Bo po wyjściu z kina bylem zachwycony, uśmiechnięty i szczęśliwy. Śmiałem się, odczuwałem napięcie i wzruszenie. Mam już na BD.
Nie jesteście sami moi drodzy :)

ocenił(a) film na 9
nathalie34

I polecam film Straceni Chłopcy o wampirach. Do dziś dobrze bawi i ma fantastyczny klimat.
http://www.youtube.com/watch?v=InRw0Pm89eg

użytkownik usunięty
TCWolf82

No właśnie tandem z "The Goonies" się kłania (dwóch panów Coreyów, których kiedyś bardzo lubiłem oglądać na ekranie:)

Pamiętam "Straconych chłopców", ale nie oglądałem od wieków. Może kiedyś, gdy będę miał b.dobrą kopię, przypomnę sobie;)

użytkownik usunięty

Dokrętka "Straconych chłopaków", nawet nie wiedziałem, że powstało coś takiego...

http://www.filmweb.pl/film/Straceni+ch%C5%82opcy+2-2008-439399

ocenił(a) film na 9

Nie uznaję kontynuacji tego filmu za zrealizowane :)

ocenił(a) film na 9

Świetny film "straceni chłopcy" szkoda że haim nie żyje, świetne dzieciaki , polecam ci film "srebrna kula" właśnie coryem haim. Horror na miarę lat 80- tych , jak dla mnie ulubiony!

ocenił(a) film na 9
nathalie34

Sprawdzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones