PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 517
ocen
4,0 10 1 7517
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Całkiem zabawnie to wyszło. Jeżeli ktos nie lubi absurdalnych żartów i lekko rynsztokowego humoru, raczej nie znajdzie odprężenia w oglądaniu filmu. To jest komedia, da się obejrzeć, można się pośmiać i wyluzować. Jeśli ktoś liczy na głębokie przemyślenia po seansie, to nie ten film. Stworzony ewidentnie do poprawy humoru.

Ulalaj

Zdecydowanie stworzony do śmiechu ;) Oglądało sie przyjemnie, ale faktycznie bardzo dużo absurdu i niekoniecznie dla wszystkich ;)

ocenił(a) film na 1
Ulalaj

Jakby mi zapłacili to też pewnie bym chwalił, a tak to napisze prawdę. Jak można robić takie gówno? Film sztuczny, nie śmieszny, żenujący i nudny.

ocenił(a) film na 1
karcow

Popieram w 100%

Ulalaj

Przecież widać jak na dłoni, że to fałszywe/opłacone konto i komentarz. Autor posta "Na filmwebie od 3 stycznia 2020". Podobnie zresztą jak wszystkie te 10-tki, oraz ochy i achy na forum ;)

tomaszszymski

Rozumiem, że skoro ktos nie założył sobie konta 10 lat temu to teraz jest to zakazane? ;)

Ulalaj

Ulalaj oceniając Swingersow na 10, ocenił jeszcze w tym samym dniu ( i tylko w tym) sto innych filmów aby wyglądało ze to aktywny uzytkownik. Chciałem iść dziś do kina na to, ale to zachowanie przekonało mnie ze nie warto

BorysDog

Bo to bot stworzony przez chłopaków z Filmwebu odpowiedzialnych za IT. Te oceny nie zostały wbite ręcznie, tylko w 1 sekundę algorytmem. Dziś osoba odpowiedzialna za administracje tego bota, napisała coś od siebie, żeby wyglądało autentycznie, niemniej każdy normalny człowiek odróżni zwykłych userów, klakierów z agencji PR opłaconej przez producenta filmowego oraz typowe boty generujące sztuczne tematy i sztuczne komentarze.
Pod "Swingersami" z tych klakierskich "ochów i achów" nad filmem chyba 3/4 to właśnie posty wygenerowane przez automat.

Ulalaj

Jeśli filmy podobne do powyższego oceniasz na 4-5, a ten tutaj raptem jest dla ciebie ARCYDZIEŁEM (sic!), to pozostaje mi tylko cię wyśmiać.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

dorotagniedziejko1998

Wyrzyscy możemy lubić i nie lubić co tam chcemy, pewnie i u pani znajdą się w mojej ocenie lubiane przez panią gniot. Kwestia gustu jest dowolna.

smaluu

Tylko, że w przeciwieństwie do Ulalaj nie jestem opłaconym botem

Ulalaj

Mi też się bardzo podobał ;) Koterski jak zwykle mega rozśmieszył ;)

ocenił(a) film na 2
Jolancisz

To widać Twoje poczucie humoru i znajomość kinematografii jest na poziomie wodorostów.

Ulalaj

Kurde to szkoda, bo liczyłam na głębokie przemyślenia. Dzięki za przestrogę. 

Ulalaj

Chyba każdy lubi od czasu do czasu obejrzeć właśnie taką komedię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones