PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 510
ocen
4,0 10 1 7510
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

po 25 latach związku niejedno się widziało i o niejednym myślało! Film super, błyskotliwy, śmiesnzy , na czasie

Bozena569

no ostatnio temat klubów swingers wszędzie gdzie pójdziemy

ocenił(a) film na 9
faccnt315

Bo to fajna zabawa. Ale nie dla wszystkich.

Atari_65XE

Bo do tego filmu trzeba podejść z przymrużeniem oka, dystansem i na dużym luzie. Ale dla mnie fajnie, że taka tematyka się w polskim kinie pojawiła.

ocenił(a) film na 3
faccnt315

To zależy gdzie sie chodzi :-) Jak dla mnie to ucieczka od samego siebie.

Bozena569

wreszcie nie wieje nudą ze zwiastuna i z ekranu

mywonderland_alice

Szkoda, że z tego tematu wieje fałszem i klakiernią :)

stepe

Czegoś zaczynam nie rozumieć. Bożena ma konto od 2015 roku, a wszędzie gdzie zarzucają fałsz, to podstawowym argumentem jest założenie konta tuż przed oceną. Co w tym przypadku wydaje Ci się podejrzane?

Bozena569

No ja się jest tak długo w związku to po Swingersach faktycznie można spojrzeć na niego inaczej ;)Fajna lekcja

Bozena569

Faktycznie byłam na seansie z dużo starszymi koleżankami z pracy (takie 40+) i one świetnie się bawiły. Dla mnie film był żenujący. Zaśmiałam się kilka razy, ale drobne śmieszne dialogi nie uratują całości.

Bozena569

to chyba kwestia tego, jakie mamy od tego związku cozekiwania :) mnie jakos nigdy nie pociągały swongerskie klimaty, jesli amm byc szczera, chociaz kto wie, jak bede myslec za kolejne 10 lat. Natomiast film oglądało mi się dobrze i pomimo pewnych niedociagnieć, uwazam, że poszło naprawdę ok.

Bozena569

"Błyskotliwy"... ekhmmm... chyba chodzi o błyskotki, bo się temu pajacowi na początku coś na jajkach świeciło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones