PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 517
ocen
4,0 10 1 7517
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi
szybkistaszek95

Oj tak! Na pewno wybiorę się do kina :D

Jolancisz

Mnie tez nie zabraknie na premierze :D

anielalala_2

JA też i JA! :D

anielalala_2

Na premierze to może nie ale jak się poluzni w kinach to bardzo chętnie się przejdę

Betty_Lou

Najlepiej w tygodniu :D zawsze trochę mniej ludzi w kinie :D chyba, że akurat tanie środy itp ;) Mam zamiar wybrać sie na ten film bo widzę ,że Koterski ma fajną role :D Misiek to Misiek :D

Sikorka_6

Ja np zawsze chodzę w tygodniu bo nie lubię tłumu, który chrupie popcorn :P Film zapowiada sie spoko, 2 zwiastun moim zdaniem jeszcze lepszy niż pierwszy, trochę więcej zdradza :D Ten film będzie Koterskiego, jest świetny.

ocenił(a) film na 1
Jolancisz

trolu, spamerze oplacony a wachaj rowa

_Master_of_Disaster_

Czemu taka agresja? ;)

ocenił(a) film na 1
Jolancisz

Bo oplacone trole polszmatu i dystrybutora nalezy tepic.

_Master_of_Disaster_

Skąd taki wniosek ? ;)

ocenił(a) film na 1
Jolancisz

To nie wniosek, to zasada trolu. Swoja droga fajny avatar - zayebany z vk.com

szybkistaszek95

Mega! Nie mogę się doczekać!

inonka

Ja też się wybieram :)

pumeksx

Polska komedia ma się dobrze ostatnio :D

szybkistaszek95

Dobra to ciekawy temat na polska komedie, jestem ciekawa co z tego wyniknie

Betty_Lou

może niekoniecznie będzie to jakaś wtopa ;) przynajmniej nabieramy my, jako polacy, luznego podejscia do sfer seksualnych

maksymilian_pankiewicz

nie wiem, czy film będzie dobry, ale przynajmniej poruszamy jakies tematy taboo

marikaPos_2

To akurat zawsze mile widziane :) Czasy zaścianka już dawno za nami ;)

szybkistaszek95

Też jestem tego zdania! :D

jprusik

Żenująca promocja panienek od dystrybutora, ktore mysla ze zawojują marketingowo świat jeśli założą konta chwile przed napisaniem postu i wrzucą wazelinę. Nie dajcie się nabrać na pójście do kina, to fejkowe posty!

ocenił(a) film na 2
Badyl_filmaniak

najlepsze, że zdań po polsku nie potrafią złożyć :D bardzo łatwo odróżnić takie posty od prawdziwych recenzji, a najlepsze, że te osoby myślą, że są takie super sprytne... Przy Koglu Moglu też był zalew "mega" opinii ;)

Sitka89

Oczywiście, że łatwo. Wszystko pisane na jedno i to samo kopyto.

Choć zauważyłem że się co poniektórzy wycwanili i po założeniu konta - dla niepoznaki - walą kilkadziesiąt ocen klasyków filmowych, o czym de facto pisało się na dyskusjach pod "Futro z Misia", że aby zyskać choć minimum wiarygodności, te bałwany z marketingu właśnie tak powinny robić i ...zaczęli tak robić :D

A tam gdzie zdań poprawnie nie potrafią to idę o zakład, że to już nawet nie są fizyczni ludzie z agencji PR, tylko booty, gdzie są podzielone różne fragmenty wypowiedzi i losowo ze sobą sklejane, tak aby wychodziła prosta wypowiedź. Coś na zasadzie dawnego Bluzgacza - generatora przekleństw, albo tego o memu Korwin-Mikke:
https://paczaizm.pl/generator-stworz-swoja-wlasna-wypowiedz-janusza-korwin-mikke go/

szybkistaszek95

Komedia opowiada o wielu innych sprawach niż seks, jak na przykład relacje i niezaleznosc seksualna ;)

szybkistaszek95

zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, że sie nie zawiodę

szybkistaszek95

Czekam, aż włączą przedsprzedaż, chętnie pośmieje się na dobrej komedii :))

szybkistaszek95

dokładnie! nie wiem od czego zacząć z tych najnowszych premier :)

szybkistaszek95

Tak Tak, ja też się wybiorę na ten na pewno smieszny, przezabawny i boki zrywać film. To będzie bardzo doby film. Pójdę na niego z kumpelami i będziemy się śmiać. Ach co to będzie za dobra zabawa. Ha Ha, XD, XD, cmok, cmok. Już się nie możemy doczekać... Naprawdę długo tak możecie kanałowe trole z bieda marketingu?

ocenił(a) film na 10
szybkistaszek95

macie rację!! zbankrutuję na bilety do kina niedługo :D

moni_owska82

wysyp spamerskich kont, reklamujących tego gniota. jeśli ktoś ma odrobinę gustu, to splunie na ten paździerz xD

ocenił(a) film na 10
szybkistaszek95

Racja! też chcę iść z koleżankami :D

ocenił(a) film na 10
maria85koza

ten film wydaje się być idealny na babskie wyjście z koleżankami.

szybkistaszek95

polskie kino ma się świetnie ostatnio, no i komedie w końcu są mega! bardzo mnie to cieszy

dzoena_krolik

zgadzam się w 100%, widziałam ten film i dobrze się bawiłam, a mimo tego co tu niektórzy piszą sala kinowa była peeeełna!!

ocenił(a) film na 10
Ciewkaxx12

u mnie w mieście to samo, cała sala ludzi. Bardzo podobał mi się film, tym bardziej że gra w nim większość moich ulubionych aktorów.

szybkistaszek95

Zastanawia mnie, dlaczego tego typu posty i komentarze pod TAKIMI wyrobami filmo-podobnymi wypisują zawsze użytkownicy, którzy dopiero co utworzyli konto i/lub nie ocenili żadnego filmu. A jak ocenili to Zenka na 10... A ot taka moja osobista dygresja :D

ocenił(a) film na 1
szybkistaszek95

Stasiu a lubisz jak cie szef jedzie od tylca? Bo wazelina az kapie z monitora...

szybkistaszek95

Rzeczywiście świetny luty dla opłacanych trollowych kont :) prawdziwy ich tutaj wysyp!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones