PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 517
ocen
4,0 10 1 7517
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Kolejna dobra polska komedia! Zwiastun pokazuje, ze będzie się działo :D

swierszczykad

Nie mogę się już doczekać! :D

szybkistaszek95

Oficjalna premiera była już wczoraj, wydźwięk jest bardzo pozytywny ;)

akrolikowski

totalnie zasłużony :) ja wyszłam z bananem na ustach, pojechana komedia :D

akrolikowski

Tutaj też się nie popisaliście z "marketingiem szeptanym" ;) czuć fejkiem na kilometr, jak w całym tym wątku zresztą

swierszczykad

Oj będzie się działo ! :D

Jolancisz

Fake konto.

swierszczykad

Koterski najlepszy! Jak tylko pojawi się na ekranie automatycznie uśmiech pojawia sie na twarzy :D

inonka

To fakt. Misiek ma w sobie to naturalne coś, co rozbawia na maksa. Fajnie, ze tam gra.

pumeksx

Miśka dawno nie było w filmach wiec fajnie ze zdecydowal sie na powrót :D

sukineczka

Nooo Misiek hit ;)) Dla niego samego warto iść

sukineczka

o tym samym pomyślałam, fajnie, że wrócił na duży ekran, bardzo pozytywny aktor. Duże zmiany w jego życiu na plus :D

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Czasem mam wrażenie, że on nie jest aktorem tylko na prawdę jest każdą z postaci którą gra!! To tylko podnosi jego wiarygodność.

aga_kurka

Słabiutkie fake konto. Trzeba się lepiej starać ;)

inonka

Ma super talent komediowy i takie typowe „coś”

ocenił(a) film na 1
inonka

Czytam wasze komentarze i mam nadzieję, że to wszystko ironia.

Kapiszczur

Nie, to booty. Te posty są walone z jakiegoś generatora wypowiedzi, bo na kilku topikach te same nicki mają prawie identyczne teksty, tylko np. przestawiony szyk zdań.

hbk06_qbas

Dokładnie

hbk06_qbas

He he! To widzę że niezły biznes tu kręcą! :D
Fajnie, że ich tak namierzacie i demaskujecie! :) Jechać z oszustami!
A jak film już będzie w sieci, to obejrzę i ocenie czy to kolejny gniot!?

Kapiszczur

Fake konta. Część założonych tego samego dnia - 19 grudnia 2019, a inni w styczniu 2020.

inonka

Fake konto.

swierszczykad

Nie byłam przekonana ale zwiastun pokazał ze to może być niezła zabawa

swierszczykad

Oj na pewno będzie się działo! Jestem ciekawa jak wypadnie Barbara Kurdej-Szatan

jprusik

Basia jest fajną aktorką ale ja wolę Ostrowską :D Na pewno zagra rewelacyjnie :D

jprusik

Fake konto.

swierszczykad

Fejkowe konta dystrybutora w ataku, hurA. Nie dajcie sie nabrac.

swierszczykad

Sceny seksu w filmach to żadna nowość. Pojawiają się one wyjątkowo często, nie tylko w filmach erotycznych. Dlaczego? Bo ludzie kochaja takie filmy!

maksymilian_pankiewicz

ale w polsce, mam wrazenie, temat seksu jest nowoscia :/

swierszczykad

Zajebista obsada! Na pewno nie będziemy się nudzić :)

stanislaw_bilecki

Tak, zwłaszcza Ty stnisławie bilecki. 5 ocenionych filmów na FW. Naprawdę myślicie, że ktokolwiek się łapie na ten Wasz markieeeting 40 groszy za post?

stanislaw_bilecki

teraz już wiem, czemu te smaperskie komentarze nie giną. wystarczy, że zapłaci sie za reklamę na filmwebie i pewnie sami "redaktorzy" je piszą

Pilaff

Te tutaj? I na paru innych topikach obok dotyczących tego filmu? To booty z jakiegoś generatora wypowiedzi. Coś na zasadzie tego mema z Korwinem:
https://paczaizm.pl/generator-stworz-swoja-wlasna-wypowiedz-janusza-korwin-mikke go/
Niemniej dałeś mi zagwozdkę, czy to agencje PRowo-marketingowe danego filmu robią taki atak na filmweb czy właśnie sama redakcja po opłaceniu konkretną kwotą generuje ów spam.

swierszczykad

Piłeś?? Zwiastun pokazuje, że to będzie obrzydliwy, żerujący na niskich instynktach krap

swierszczykad

Moglibyście się bardziej postarać, nikt się na ten wasz spam nie nabierze.

ocenił(a) film na 1
swierszczykad

Fejkowe konta i ich żałosne zachwalanie polskich paździerzy to jakaś plaga. To jak dżuma, trąd i koronawirus wjednym.

Alfred_Hugecock

Można nie zgadzać sie z kampaniami, marketingiem itp ale ocena 1? rozumiem, że był juz Pan na premierze. Trochę lipa dać 1 bo tak :/ Ja obserwuje film i jestem ciekawa bo lubię Ostrowską i wypowiem sie jak obejrzę.

ocenił(a) film na 1
Ameliasia

spam/scam/BOT!

swierszczykad

Kolejna? te inne dobre to które?

erK

Sami swoi, Kochaj albo rzuć, Miś, Brunet wieczorową porą, Poszukiwany poszukiwana itp. jednak Swingersi to szajs.

swierszczykad

Fake konto.

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Fake konto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones