PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 510
ocen
4,0 10 1 7510
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Ja już widziałem i mocno mnie zaskoczył. Film jest całkiem śmieszny, ale to co ciekawe niesie za sobą również dosyć poważny przekaz dotyczący relacji międzyludzkich w dzisiejszych czasach. Na pewno jest to odskocznia od standardowych komedii romantycznych. Szczególnie błyszczą Koterski, Ostrowska, Czeczot. Oświeciński zagrał za to zupełnie inną rolę niż zazwyczaj. Na pewno warto iść, bo zwiastuny nie do końca oddają to, czym jest ten film.

ocenił(a) film na 1
g_gadek80

fakt, nie oddają tego, że jest homofobicznym gównem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
joz314

To mnie zachęciło do pójścia - teraz na pewno oglądnę :)

ocenił(a) film na 9
joz314

Bzdury piszesz. Dobry film z przesłaniem na bezrybiu polskiej komedii.

g_gadek80

Hmmm - wygląda jak zwykły komentarz ale pachnie mi opłaconą reklamą.

8azyl1szek

To reklama, momentalnie jest ponad 20 lajkow przy komentarzu. Jedna i ta sama taktyka.

AgusKa1993666

No widzę to przecież. Paździerz aż furczy a tu 10/10. A filmweb bezwstydnie bierze kasę i wszystko jest ok wg nich.

8azyl1szek

no właśnie nie paździerz a dobra rozrywką z przymrużeniem oka

ocenił(a) film na 10
angeln2

to prawda, ja się uśmiałam, chociaż rzeczywiście końcówka daje do myślenia. Zabawa zabawą ale... no właśnie wszystko niesie za sobą jakieś konsekwencje. Film bardzo polecam.

aga_kurka

8azyl1szek widziałeś film, czy tylko po zwiastunie oceniasz?

aga_kurka

Na końcu komentarza powinno być, ile grosza wpadło za ten wpis.

g_gadek80

misiek koterski.. bo wieje nudą, kto tak nie mial? ;)

ocenił(a) film na 1
g_gadek80

Ja tam żadnego ważnego przekazu nie zauważyłam, w ogóle film tak żenujący i głupi, że dawno takiego nie widziałam. Na pewno NIE warto iść !!! Odradzam z całego serca.

agata85

Wiadomo, że to nie jakieś ambitne kino, tu się zgadzam. Ja dostrzegam przesłanie, ale nie będę się zagłębiać w temat, bo musiałbym pójść w spoilery.

g_gadek80

Nie zaskakuje za to fakt, że większość "najpopularniejszych" wątków (łącznie z tym) to sztucznie napompowany przez fake konta hajp. I to taki totalnie bez żadnej subtelności. Chyba nawet opłacanym trolom nie chce się szczególnie wysilać, żeby promować ten gniot i lecą po linii najmniejszego oporu, lol :D

Podly_fw

Serio uważasz, że mój komentarza to "laurka"? Napisałem tylko, że film jest ok w porównaniu z innymi polskimi komediami. Polecam obejrzeć zamiast oceniać po samym zwiastunie, który moim zdaniem nie do końca pokazuje, czym jest ten film.

Podly_fw

>>> Chyba nawet opłacanym trolom nie chce się szczególnie wysilać, żeby promować ten gniot i lecą po linii najmniejszego oporu<<<

bo to nie są te opłacane standardowe "trolle", jak się tutaj zwykło pisać na marketingowców z wynajętych przez producenta agencji PR-owych. Akurat przy tym filmie, większość "najpopularniejszych" wątków i klakierskich komentarzy, które w nich są, wygenerował bot postawiony przez jakiegoś informatyka z filmwebu. Coś na zasadzie tego:
https://paczaizm.pl/generator-stworz-swoja-wlasna-wypowiedz-janusza-korwin-mikke go/
Zauważ że te klakierskie wypowiedzi są podobne do siebie, tylko jakby szyk w zdaniu inny. Czasem to wygląda tak idiotycznie i infantylnie, jakby to upośledzony pisał, a to wszystko właśnie automat wygenerował. No i żeby takiego bota podczepić pod silnik forum to chyba, trzeba mieć dostęp do developerskiej wersji forum, a zewnętrzne agencje PR raczej takich dostępów nie mają, czyli to sam Filmweb się sprzedał i napędza ten idiotyczny sztuczny hajp. Niestety...

hbk06_qbas

haha, matko , jakie teorie ... dziewczyna tylko napisala, ze film ok, a tu od razu nagonka...

ocenił(a) film na 6
g_gadek80

Też mi się podobał. Nie dałabym mu 10, ani nawet 7. W mojej opinii był jednak śmieszny. Koterski jest rewelacyjny w graniu idiotów. To nie film na miarę Oscara ale faktycznie dość lekki i przyjemny

ocenił(a) film na 3
g_gadek80

Zwiastun filmu zapowiadał średnią komedię (jak na Polskie realia średnio dobrą), ale sam film nie spełnił moich oczekiwań. Dałem 3 za przystępną cenę biletu, sam film oceniam na 2,0-2,5, można obejrzeć, ale bez większych oczekiwań: od tak spędzić 2 godziny z nudy, byleby coś w tle leciało, od czasu do czasu żenujące żarty i sceny których lepiej nie oglądać dla własngo dobra xd

g_gadek80

Prawda - ciekawe przesłanie, że czasem wystarczy chwilowo zmienić perspektywę by spojrzeć na związek trochę inaczej... mniej płytko. Ciekawy przekaz. Szczególnie w czasach hiper-hedonizmu :)

ocenił(a) film na 1
Marylyn

Ja prdl... polszmat siegnal dna, a nie wroc, zawsze tam byliscie

ocenił(a) film na 3
g_gadek80

Rzadko oceniam filmy tak nisko, żadnego jeszcze nie oceniłem na 1 czy 2, bo każdemu twórcy należy się szacunek za włożony wysiłek. Tak więc "3" jest moją najniższą oceną. Tym razem Łotysz w roli reżysera (bo mieliśmy już przecież i Słoweńca w "Listach do M."), a efekt wciąż nietęgi. Może po prostu niektórym brakuje reżyserskiego talentu.

ocenił(a) film na 1
g_gadek80

Przepraszam bardzo ale chyba totalny brak aktywności w kinach skłonił mnie do zapuszczenia 'tego'... Żenada, dno, i 100 metrów mułu... Ja się poważnie zaczynam troskać o przyszłość tego kraju skoro ktoś pisze, że to coś jest śmieszne... Ale zgodzę się, mnie też zaskoczył... Totalnie negatywnie. Takiego g***a dawno nie widziałam. Chyba to pierwszy 'film' jaki oceniam na 1...

the_rock

Typowy film dla ludzi o poglądach lewicowych. Ludzie o poglądach prawicowych będą niemu przeciwni. Film pokazuje, że można zdradzać partnera/partnerkę za jego przyzwoleniem lub pod wpływem jego namowy. Po za tym film pokazuje związki męskiego homo. To wszystko pomysł twórców filmów którzy mają poglądy LGBT na życie, siłą rzeczy próbują wcielać tą ideologię w życie aby pod wpływem filmu pokazać że to co jest zakazane i niedopuszczalne powinno stać się realne i normalne w obecnym świecie.

ocenił(a) film na 1
Kormino

A kto podjął decyzję za cały świat w temacie tego co ma być zakazane i niedopuszczalne?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Kormino

Po tej wypowiedzi wiem już, że nie warto kontynuować tej wymiany zdań.

the_rock

Ja też pozostawię to bez komentarza, dalsza dyskusja nie ma sensu. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

ocenił(a) film na 1
Kormino

I Allaha piszemy samo 'h' światły narodzie...

Kormino

Proszę usunąć ten komentarz, nie jest na temat, jak będę chciała poczytać takie pierdoły to pójdę na frondę a jak na razie to forum filmowe!

ocenił(a) film na 1
g_gadek80

Koterski błyszczy ? Ten debil nie potrafi sklecić zdania bez wulgaryzmów.

ocenił(a) film na 2
JasonX68

heloł! a wiesz może co to jest scenariusz? raczej aktorzy sami z siebie nie robią przed kamerą tego co im wpadnie do łba ;P

g_gadek80

Zwiastun filmu, to cały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones