PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846164}
4,0 7 517
ocen
4,0 10 1 7517
2,1 8
ocen krytyków
Swingersi
powrót do forum filmu Swingersi

Mam nadzieję, że jednak będzie z tego coś do pośmiania. Temat jeszcze niewykorzystany w polskich komediach czy w ogóle kinie

dk2012

Ja uwielbiam takie zbereźne śmichy hihy :D Także czekam mega :D

sukineczka

Fajnie, że Polacy jako naród otwierają się na takie tematy. Co jeszcze przyniesie 2020? :)

sukineczka

ja też :D :D seks to radość!!
ciekawa jestem filmu

dzoena_krolik

npoo wileka radość, ale jakie tabu, a już szcególnie taki bezbożny antypisowski xD HAHA

dk2012

Już myślałam ze w polskim filmie takie tematy od zawsze będą taboo, a jednak niepotrzebnie się obawiałam!

Betty_Lou

Trzeba iść z duchem czasu, przełamywać tematy tabu ;) Fajnie, że zapachniało świeżością w polskim kinie.

dk2012

Dokładnie! Nareszcie coś sprośnego, jestem koszmarnie ciekawa :D

sowamadraglowa00

Żenująca promocja panienek od dystrybutora, ktore mysla ze zawojują marketingowo świat jeśli założą konta chwile przed napisaniem postu i wrzucą wazelinę. Nie dajcie się nabrać na pójście do kina, to fejkowe posty!

ocenił(a) film na 10
sowamadraglowa00

sesese .. sprośne żarciki! lubię to :D też idę do kina :)

dk2012

Są takie filmy, które sprawiają one, że na policzkach widza pojawia się rumieniec. mam nadzieje, ze i teraz bedzie podobnie!

maksymilian_pankiewicz

liczę na rumieniec, ale też zakwasy na brzuchu ze śmiechu! zwiastun bardzo mi się podobał

ocenił(a) film na 1
maksymilian_pankiewicz

Chyba rumieniec z zażenowania, po zwiastunie widać, że nadciąga paździerz ;(

dk2012

A "Bruno" - toż to klasyk ;-D

dk2012

Ciekawe, czy faktycznie będzie to dobry film. Obsada niczego sobie

ocenił(a) film na 1
marikaPos_2

Nie będzie.

dk2012

Bardzo pomijany temat! Zupełnie nie rozumiem czemu. Cieszę się, że przełamujemy lody ;)

dk2012

Czy ja wiem czy jest to jakis super temat ? wole sprosne rzeczy robic ale nie koniecznie "wymieniac" sie kobieta ? chodziaz wiem gdzie jest jej miejsce ale bez przesady nie oddalbym jej w inne rece. Film jako komedia ok moze bedzie MOZE bedzie zabawny bo ostatnio sa same gnioty.

mrn85pawlik

Ile wam płacą za wpis? Edit: To miało być do autora tematu.

dk2012

Ja też z chęcią się przekonam :D obsada super

dk2012

Nie sądziłem, że fejkowe komentarze mogą być tak żenujące :D Jeszcze wszystkie w tym samym tonie, normalni ludzie tak nie rozmawiają.

ocenił(a) film na 1
Panas_

Bo to nie są normalni ludzie. Normalni nie zachwycają się takimi filmidłami :)

Panas_

Nie muszą być fejkowe, te filmy skierowane są do konkretnych typów ludzi. Masówki swoje zarobią. Widać znowu wracamy do trendu w zbliżaniu się do jak największej padliny, jak za czasów Kac Wawy/Wyjazdu integracyjnego.

Panas_

Zacytuję klasyka: wszystko jest normalne, jak nie masz punktu odniesienia. Ludzie na kabaretach tez się bardzo ekscytują jak chłop przebierze się za babę. Po co to obrażania i dzielenie widzów...

Panas_

bo to bot postawiony przez informatyków FW, który generuje wypowiedzi z różnych fragmentów zdań na zasadzie jak ten mem z Korwinem
https://paczaizm.pl/generator-stworz-swoja-wlasna-wypowiedz-janusza-korwin-mikke go/
dlatego niektóre posty wyglądają tak żenująco infantylnie i wszystkie są w tym samym tonie.

dk2012

E tam w latach 70 to dopiero sprośne rzeczy powstawały. I nie było, to takie prymitywne jak nasze dzisiejsze komedyjki czy 365 dni.

dk2012

Szkoda tylko, że praktycznie same trolle i fake-konta tutaj tylko pieją z zachwytu :P

Kontro

powiedziała osoba, która obejrzała 50 filmów...

dk2012

No właśnie. Mi też ta tematyka pasuje :) Czegoś takiego jeszcze w polskim kinie nie mieliśmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones